magazin haberleri

Rihanna: 10 yılda 3-4 çocuk istiyorum!

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, 10 yıl içinde üç ya da dört çocuk istediğini açıkladı. Barbadoslu, bir ilişkisinin olmamasının onu anne olma planından uzaklaştırmayacağını söyledi.Barbadoslu şarkıcı Rihanna, İngiliz Vogue dergisine verdiği röportajda, gelecek planlarından bahsetti.

32 yaşındaki yıldız, 10 yıl içinde evleneceği kişiyi bulamasa da üç veya dört çocuk yapacağını belirterek, “Bunu kendi başıma yapabilir miyim? Tabii ki evet” dedi.

Suudi milyarder Hassan Jameel ile üç yıllık ilişkisini ocak ayında sonlandıran Rihanna, bir ilişkisinin olmamasının onu anne olma planından uzaklaştırmayacağını söyledi.

'Sevgi'yi bir ebeveyn olmanın en temel unsuru olarak tanımlayan Rihanna, “Toplumun benim yanlış yolda olduğumu düşündüğünü hissediyorum. Çocuğunuzun hayatında bir baba yoksa sizi bir anne olarak hafifserler” şeklinde konuştu.

En mutlu eden ve en sağlıklı ilişkinin ebeveyn ile çocuk arasında olduğunu vurgulayan şarkıcı, “Bir çocuğu gerçekten büyütebilecek tek şey sevgidir” ifadelerini kullandı.

Ebeveynlik planlarını kesinleştiren Rihanna, bir sonraki stüdyo albümünün zamanı gibi hayranlarını sevindirecek kariyer planlarını bile bu kadar iyi yapmadığın anlattı.

Şu sıralar farklı müzik türlerinde çalıştığını belirten R&B şarkıcısı, reggae müziği keşfettiğini ve şarkılarına yeni ritimleri kazandırdığını söyledi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS