magazin haberleri

Rita Ora ile annesi 'güverte pozu'nda birbirlerine rakip oldular

Ünlü şarkıcı Rita Ora'nın 55 yaşındaki annesi Vera Ora (Saatçihu) bir süre önce kelimenin tam anlamıyla bir sosyal medya fenomenine dönüştü.Üç çocuk annesi Vera Ora, yatın güvertesinde çekilen bu pozunu sosyal medya sayfasından paylaştı.

Yeni yılı St. Barths adasında karşılayan Rita Ora ve ailesi orada geçirdikleri tatilde çekilen pozlarını da sosyal medyada paylaştı. Hatta anne ile kız yatın güvertesinde çekip paylaştıkları pozlarıyla Instagram'da rekabete girişti.

Ardından Rita Ora da yine yat güvertesinde çekilen çok benzer bir başka poza sosyal medya sayfasında yer verdi Her ikisinin benzer pozlarına da beğeni yağdı.

29 yaşındaki kızı şarkılarıyla dünya gençliğini kasıp kavururken annesi de hatırı sayılır bir Instagram fenomenine dönüştü. Hatta sosyal medyada 62 bin takipçisiyle kızının da rakibi haline geldi.

Rita Ora'nın 54 yaşındaki annesi Vera Sahatçiu ya da artık kullandığı adıyla Vera Ora, Yunanistan tatilinde paylaştığı pozlarla gündem oldu.

Kısa bir süre önce göğüs kanserini yenen Vera Ora, ailesiyle birlikte çıktığı yeni yıl tatilini bitirdi. Bir pskiyatr olan Vera Ora'nın tatilde çektirip paylaştığı pozlarıyla takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

Rita Ora'nın hayranları da Vera Ora'ya "Kızının tek rakibi sensin" diye görüş bildiriyor.

Annesi Vera, Rita Ora'nın kariyerindeki en önemli destekçilerinden biri. Aile, 1991 yılında, iş savaş nedeniyle memleketleri olan Priştine'den kaçıp Londra'ya taşındı. O sırada Rita Ora, bir yaşındaydı.

Paylaşımlarıyla bütün dikkatleri üzerine çeken Vera Ora ve kocası Besnik'in ünlü kızları Rita'dan başka iki çocukları daha var.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS