Sadakatsiz 18. bölüm izle! Sadakatsiz son bölüm full izle! Sadakatsiz 19. bölüm fragmanı yayınlandı!

A A

17.02.2021 - 23:50 Son Güncelleme:

Sadakatsiz dizisi 17 Şubat 2021 akşamı 18. bölümüyle ekrana geldi. Sadakatsiz'in son bölümünde de heyecan doruktaydı. Ali'nin annesinin yanına geri dönmesiyle Volkan ve Derin'in ilişkisinde de sorunlar yaşandı. Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz'in yayınlanan son bölümünde izleyici ekrana kilitlendi. İşte Sadakatsiz 19. bölüm fragmanı ve son bölümü full tek parça olarak izleme yolları!

Sadakatsiz 18. bölüm izle! Sadakatsiz son bölüm full izle! Sadakatsiz 19. bölüm fragmanı yayınlandı!

Sadakatsiz dizisi 18. bölümü ile ekrana geldi. Cinayet incelemesi sahnesi bu haftaki bölümde de ekranlara damga vururken Derin'in geçirdiği sinir krizi gecenin en çok konuşulan olaylarından biri oldu. Kanal D'nin sevilen ve reytinglerde zirvede olan dizisi Sadakatsiz'in 17 Şubat 2021 Çarşamba akşamı yayınlanan son bölümünde Selçuk babasının Haluk Güçlü olduğunu öğrendi. Hicran, Selçuk'a babasının kim olduğunu açıkladı. Selçuk bunun üzerine Haluk Güçlü ile yüzleşti. Volkan ise Asya'nın yanına giderek pişman olduğuna dair sözler söyledi.

SADAKATSİZ SON BÖLÜM FULL İZLE

SADAKATSİZ DİZİSİ 19. BÖLÜM FRAGMANI

Sadakatsiz'in yayınlanan 19. bölüm fragmanında Gönül ile Hicran konuşmaktadır. Hicran Gönül'e Selçuk'un babasının Haluk olduğunu söylemektedir. İşte o fragman...