magazin haberleri

Sadakatsiz Derin'in kaybında kafaları karıştıran gelişme

Kanal D'nin fenomen dizisi 'Sadakatsiz', dün akşam 24. bölümüyle ekranlara geldi. Derin'in ortadan kaybolması herkesi şoke ederken; yapılan sorgular ve ortaya çıkan delillerle Asya ve Volkan, baş şüpheli haline geldi. Bunun Derin'in bir komplosu olduğunu düşünen izleyiciler ise konuyla ilgili birçok yorum yaparken; bulunan sarışın kadın cesedi kafaları karıştırdı.Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in paylaştığı 'Sadakatsiz' dizisi bu akşam 24. bölümüyle ekranlara geldi. Geçtiğimiz hafta Volkan'ın kendisinden boşanmak istediğini duyduktan sonra adeta çılgına dönen Derin, Asya'nın evine giden Volkan'dan yardım istedikten sonra sırra kadem bastı.

Güçlü Ailesi Derin'in ortadan kaybolmasıyla perişan olurken; polis de tüm delilleri incelemeye başladı. Bu doğrultuda herkesin ifadesi alındı. Ancak olayın olduğu gün Volkan'ın, Asya'nın evinde olması ve iki evde de kameraların bozuk oluşu onun aleyhine oldu.

Öte yandan geçen hafta Derin'in kocasının telefonundan kendine yolladığı "Seni öldüreceğim Derin" mesajı ve Derin'in günlüğünde yazanlar da polisleri şüphelendirdi.

Ardından Volkan'ın annesinin yüzüğünün de Asya'nın evine gitmesi Asya'yı da şüpheli duruma düşürdü. Haluk Bey de kızının kaybıyla ilgili Selçuk'tan şüphelendi. Annesi Hicran'ın evinden polisler tarafından alınan Selçuk, Nil'le birlikte karakola gidip; ifade verdi. İkili karakolun kapısında da Volkan'la konuştu.

Yapılan sorgulamalar da Derin'in mağazasında çalışan Didem'in verdiği ifade ise işin seyrini değiştirdi. Çünkü Derin'in kendisine Asya ve Volkan'ın ondan kurtulmak istediğini; son konuştuklarında da Derin'in Volkan geldi diye çığlık atarak telefonu kapattığını söyledi.

Tüm bunları ardından Ali'yi mutlu etmek için Zeynep'i Asya'nın evine götüren Volkan ise Gönül-Haluk Güçlü çiftini çıldırttı.

Tam bu anda Derin'in ilçe emniyet müdürü dayısı Melih, eniştesini arayarak sarışın bir kadın cesedi bulunduğunu söyledi. Bölümün final sahnesinde de Volkan, Haluk ve Gönül Hanım; cesedin olduğu yere gittiler. Tabi o ceset Derin mi? merak konusu oldu. Konuyla ilgili sosyal medyada bir çok yorum yapıldı. İşte o yorumlardan bazıları...

Asya'nın takıntılı hastası Faruk'tan şüphelenen bir izleyici "Derin'i bu kaçırdı kesin" yorumunu yaptı

"Derin'e ne olduysa Asya'nın koruyucu meleği Faruk'un yapma ihtimali"Öte yandan birkaç izleyici ise Derin'e hayat veren Melis Sezen'in soğuk sıcak dengesi nedeniyle kırmızı görünen ellerini düşünerek yorum yaptı.

"Elleri kırmızı olmadığı için Derin değil"

"Cesedin saçları koyu Derin değil, elleri de kırmızı değil"


"Derin mağaza müdürünün evinde. İfadesindeki heyecanına bakarsak orada her şeyi izliyor"
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS