Sadakatsiz dizisi Demir kimdir? Doğan Can Sarıkaya canlandırıyor! Doğan Can Sarıkaya gerçekte kaç yaşında?

A A

11.05.2022 - 18:56 Son Güncelleme:

Sadakatsiz dizisinde Gönül'ün oğlu Demir'in kim olduğu araştırılıyor. Demir ile Ali'nin çekişmesi diziye damga vurmaktadır. Sadakatsiz dizisindeki çocuk oyunculardan Demir kimdir, kaç yaşında hangi dizilerde oynadı?

Sadakatsiz dizisi Demir kimdir? Doğan Can Sarıkaya canlandırıyor! Doğan Can Sarıkaya gerçekte kaç yaşında?

Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz’de çocuk oyuncu olarak kadroda yer alan Demir'in kim olduğu araştırılıyor. Demir dizide Ali ile tartışmalarıyla dikkat çekmektedir. Demir Derin'in kardeşidir. Peki ama Sadakatsiz dizisinde Demir'i canlandıran Doğan Can Sarıkaya kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Sadakatsiz Demir kimdir?

Sadakatsiz Demir, Derin'in kardeşidir. Gönül'ün oğlu olan Demir Güçlü'yü Doğan Can Sarıkaya canlandırmaktadır.
Sadakatsiz Demir zor bir çocuktur ve oyun sever birisidir.

Doğan Can Sarıkaya kimdir?

Sadakatsiz dizisinde Demir'i canlandıran Doğan Can Sarıkaya 17 yaşındadır. İstanbul’da dünyaya gelen 2004 doğumlu Doğan Can Sarıkaya birçok reklam filminde oynamıştır. Oyunculuk mesleğine küçük yaşlarda başlayan başarılı oyuncu ilk Uludağ Limonata ve Kinder Sürpriz reklamlarında oynamıştır. Dizi sektörüne ise Küçük Ağa diziyle atılan oyuncu bu diziden sonra da Yeter dizisinde Kaan karakteriyle karşımıza çıkmıştır. Ardından Çukur dizisiyle Acar karakterini üstlenen oyuncu bu dizide dikkatleri üstüne çekmişti. Ardından da Tek Yürek dizisiyle başarıyı yakalamıştır. Son olarak da Sadakatsiz dizisine katılmıştır.