'Sadakatsiz' final bölümüyle zirvede

'Sadakatsiz' final bölümüyle zirvede

'Sadakatsiz' final bölümüyle zirvede

Kanal D’nin; başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk’a Melis Sezen’in eşlik ettiği, başladığı günden bu yana gerek hikayesi gerekse oyuncu kadrosu ile büyük ses getiren dizisi 'Sadakatsiz', 25 Mayıs Çarşamba akşamı final bölümü ile ekrana geldi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Yayınlanan her bölümü ile çok izlenen, final bölümüyle de izleyiciden tam not alan Sadakatsiz, 60’ıncı bölümü ile ekran serüvenini tamamladı. Kantar Medya’nın verilerine göre AB kategorisinde 6.14 reyting ve 17.11 izlenme payı alan yapım, ekran yolculuğunu zirvede tamamladı.

Volkan’ın cezaevine girmesinden sonra Derin, akıl sağlığını tamamen kaybederek intihara kalkıştı. Asya, Derin’in ikinci kez hayatını kurtardı. Kliniğe yatırılarak tedavi gören Derin ve Asya arasında buzlar erirken, Gönül de Asya ile hesabını kapattı

Aradan geçen 20 yıl sonrasında ise her birinin hayatında büyük değişimler yaşanmıştı. Derin, Onur ile yepyeni bir hayata başlarken, Asya daAli’nin eğitimi nedeniyle yurt dışında yaşıyordu. Volkan ise hikâyenin kaybedeni tarafı olmuştu.

Sadakatsiz, ekrana gelen final bölümü ile sosyal medyada da çok konuşuldu. Yüksek konuşulma rakamlarına ulaşan dizi, #SadakatsizVeda hashtag'i ile TT ( Twitter gündemi) listesinde zirvede yer aldı