magazin haberleri

Sadakatsiz geceye damga vurdu: İlk günden beri onu aldatıyorum

Kanal D ekranlarının fenomen dizisi 'Sadakatsiz', 25. bölümüyle ekranlara geldi. Sadakatsiz son bölümde, Derin'in bir evde elleri bağlı şekilde zorla tutulduğu görüldü. Derin cephesinde yaşanan bu ikinci şok merak uyandırdı. Volkan'ın Asya’ya sarılması ve 'Derin'i ilk günden beri seninle aldatıyorum' sözleri sosyal medyada gündem oldu...Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Özge Özder'in başrollerini paylaştığı; 'Sadakatsiz' dizisinin 7 Nisan Çarşamba akşamı yayınlanan 25'inci bölümünde, bulunan ceset Derin'e ait olmayınca Volkan ve Güçlü ailesi rahat bir nefes aldı.

Derin’in ortadan kayboluşunun yankıları sürerken, çevresinde artan baskı, Asya'yı içinden çıkılamaz bir duruma getirdi. Beklenmedik darbelerle kendisini köşeye sıkışmış bulan Asya’ya uzanan yardım eli, herkesi merakta bıraktı. Asya eline ulaşan kamera görüntüleriyle soluğu karakolda aldı.

Derin'in kaybolmasıyla tüm gözler Asya'nın üzerine çevrilmişken, Asya önce başhekimlikten, daha sonra vakıftan kovuldu. Derin’i bulmak ve Asya’yı aklamak için gözünü karartan Volkan kendi yöntemlerine başvurdu. Selçuk ve Volkan, Derin'in videoyu montajlattırdığı kişiyi bularak polise teslim etti.

Selçuk, Haluk Güçlü'nün peşine adam taktırdığını ispat ederek, babalık davasında mahkeme için yeni bir koz edindi. Haluk ve Selçuk bir kez daha karşı karşıya geldi. Asya'nın eski hastası ve komşusu Faruk'un şüpheli hareketleri, Derin'i kaçıran kişinin o olabileceği yönünde yorumlara sebep oldu.

Asya'yı çaresiz halde gören Volkan, ona sarılarak "Ben Derin’i ilk günden beri aldatıyorum" dedi. "Gücümü kaybettim" diyen Asya, "Derini bulacağız, yoksa kendimi asla affetmem" dedi.

O sırada elleri bağlı bir şekilde gözüken Derin kafalarda soru işareti bıraktı. Derin'in çaresiz bakışları onun bir başkası tarafından kaçırıldığını düşündürdü. Öte yandan Volkan ve Asya'nın yakınlaştığı görüntüler, sosyal medyada gündem oldu.

İşte o yorumlardan bazıları... 
"Deniz'e düşen Volkan'a sarılır."


"Senden nefret ediyorum","Biliyorum, ben de kendimden nefret ediyorum.""Bazen insan kendisini en çok yaralayan insanda teselli arar."

"Asya kötü durumdaydı ve Volkan bundan faydalandı diyebilir miyiz?"

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS