magazin haberleri

Şafak Sezer açıkladı! 'Kolpaçino 4' geliyor

Önceki akşam Etiler'de bulunan bir mekandan çıkarken görüntülenen komedyen Şafak Sezer, senaryosunu yazdığı ve başrolünde yer aldığı 'Kolpaçino' serisinin hayranlarına müjdeyi verdi.Etiler'de bulunan restoran çıkışı şaka yapmak için yüzünü gizleyen Şafak Sezer, yaptığı esprilerle herkesi gülmekten kırdı geçirdi.

49 yaşındaki komedyen, gazetecilerin "Şafak Bey, 'Kolpaçino 4' çekilecek mi?" sorularına cevap verdi.

"Yaklaşık iki aydır konuşuyoruz. Senaryoyu yazmaya başlayacağız. Başka oyuncular da olacak. Güzel bir şey çıkaracağız" yanıtını verdi.

Geçtiğimiz günlerde Serdar Ortaç'ın Instagram yayınına konuk olan oyuncu, başrolünde yer aldığı ve 627 bin gişe yapan 'Kutsal Damacana' filmi ile ilgili herkesi şaşırtan bir açıklamaya imza atmıştı.

Şafak Sezer, "İlk başrolüm, çok güzel bir film, hayatımdaki en güzel film. Ömrümün en çok enerjisini buraya verdim. Ne kadar acı bir şey; Ersin Korkut ve Büşra Pekin, bir kere bile 'Kutsal Damacana'da oynadıklarını söylemediler. Büşra Pekin ve Ersin Korkut'la hayatları boyunca bir daha çalışmam. Hiçbir zaman, asla!" ifadelerini kullanmıştı.

Ünlü oyuncunun, "Onlara hayatları boyunca en güzel hediye verildi. İnsan, 'Kutsal Damacana'da oynadım' diye CV'sine ekler. 'Acaba bir haksızlık mı yaptım?' diye düşünüyorsun. Aksine çok da iyilik yaptım. Ersin tanınıyordu, ama Büşra bu filmle şöhret oldu" şeklindeki sözleri dikkat çekmişti.

Büşra Pekin, Şafak Sezer’in, birlikte oynadıkları 'Kutsal Damacana' filmiyle ilgili kendisini ve Ersin Korkut'u hedef alan sözlerine cevap vermişti.

"Akşamında telefonda konuştuk. Uzun süredir aramıyor, sormuyoruz diye sitem etmiş, sorun yok. Benim de, Ersin’in de hiçbir zaman öyle bir tavrımız olmamıştır. Bunu en iyi halkımız bilir.

'Kutsal Damacana' ilk filmimizdi. Severek oynamıştık, ne zaman konusu açılsa güzel bahsettiğimiz bir işti ama hiç konusu açılmadan da başarılarımızdan, işlerimizden bahsetmiyoruz."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS