magazin haberleri

Sahnede aşk yaşamışlardı: Ve sonunda itiraf etti

Bu yılın Oscar törenine Lady Gaga ile Bradley Cooper'ın sahne performansı damgasını vurmuştu. Törende, birlikte rol aldıkları A Star Is Born filminin Shallow adlı şarkısını seslendiren ikilinin arasındaki duygu alış- verişi salondaki hatta TV ekranı başındaki seyirciye bile geçmişti.O anlardan sonra da Lady Gaga ve Bradley Cooper arasında bir yakınlaşma olduğu iddia edilmişti. Hemen ardından Lady Gaga nişanlısından Cooper da sevgilisi Irina Shayk'tan ayrılınca bu iddialar daha da güçlendi.
Hem Lady Gaga hem de Bradley Cooper tüm bu iddialara net yanıt vermedi. Ama Lady Gaga o gecenin ardından 9 ay sonra gerçeği açıkladı.
Elle dergisi için kendisiyle röportaj yapan Oprah Winfrey'e tüm gerçeği açıkladı Lady Gaga
Ünlü şarkıcı o gece olanların tamamen bir "gösteri" olduğunu söyledi. Lady Gaga "Bir sanatçı olarak ben ve Bradley, orada bizi gören insanların aşık olduğumuza inanmalarını istedik. Oscar töreninde de insanların o aşkı hissetmesini istedik" diye konuştu.
O duygunun kamera lenslerinden geçerek seyirciye ulaşmasını amaçladıklarını söyleyen Lady Gaga "Bunun için günler boyunca çok sıkı şekilde çalıştık" dedi.
Lady Gaga her ne kadar o gece sahnede olup bitenlerin gösterinin bir parçası olduğunu söylese de Bradley Cooper'ın o dönemdeki sevgilisi Irina Shayk ile aralarında bir gerilim yaşandı. Törenin ardından Shayk, Lady Gaga'yı sosyal medyada takipten çıktı. Bu söylentilerin yayılmasından bir süre sonra da Cooper ile Shayk yollarını ayırdı.
Bu arada Winfrey, Bradley Cooper'ın kendisine "Eğer Lady Gaga'ya gerçekten aşık olsaydım o piyanonun başına oturup gözlerinin içine bakamazdım" dediğini de belirtti.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS