magazin haberleri

Sahnede pantolonu yırtıldı

Kemer'de sahne alan İrem Derici, mekanı dolduran hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.İlk şarkısının ardından sıcağın bunalttığını belirten İrem Derici, "Malum Antalya çok sıcak, yağmur yağmış bir de nemini almış" dedi.
'Acemi balık' şarkısını hala Nalan'dan dinlediğini aktaran popçu, "Teşekkür ederim ama tabii ki asıl alkışlar, bu şarkıyı yapmama, söylememe rağmen itiraf ediyorum ben de Nalan'dan dinliyorum hala. Çünkü emin olun hiçbir cover orijinalinin tadını vermez. Çok zor. Çok çok çok zor" şeklinde konuştu.
'Ne varsa 90'ların sanatçılarında var'

İrem Derici, geçtiğimiz aylarda çıkarttığı 'Mest Of' albümüyle ilgili şunları söyledi:"Bu albüm için bütün sanatçılarla konuştum, ettim. Çoğu para istemedi, 5 kuruş bile. Sibel Alaş, 'Arkadaşlar, 10 yıldır iki çocuk okutuyorum Diyarbakır'da, bir tek onlara minik bir ablalık yaparsan benden mutlusu olmaz' dedi. O yüzden yine ne varsa 90'ların sanatçılarında var. Biz böyle yalan yanlış kekere mekere gidiyoruz."
Dans ederken pantolonu yırtıldı

Konserine devam eden Derici'nin başına talihsiz bir kaza geldi. Sahnede dans edip şarkı söylediği sırada pantolonu yırtıldı.
Yardımcısının uyarısıyla kuliste kıyafetini değiştirip sahneye gelen şarkıcı, "İlk defa bir sahnede pantolonum yırtıldı. 'Pantolonum yırtıldı' diyorum, manyaklar alkışlıyor. O yüzden beni yanlış anlamazsanız buraya gelirken giydiğim eşofmanımla devam edeceğim konsere. Ne yapalım biz öyle sevmiyoruz sağımız solumuz gözüksün" dedi.
Ünlü şarkıcı, "Biraz önce yelpazeyle eğildim ya bu kadar gürültüye rağmen o 'cart' sesini duydum. Daha fazla görüntü kirliliği vermemek amacıyla giydim ve geldim" ifadelerini kullandı.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS