Şarkılar Bizi Söyler ne zaman başlıyor? Şarkılar Bizi Söyler programı nedir? Kanal D Şarkılar Bizi Söyler fragmanı izle!

A A

13.02.2021 - 14:06 Son Güncelleme:

Ünlü sanatçı Sibel Can ve Hakan Altun'un sunacağı yeni programın fragmanı yayınlandı. Programı yeni duyanlar Şarkılar Bizi Söyler ne zaman başlıyor? Şarkılar Bizi Söyler programı nedir? Sorularına cevap aradı. İşte yeni programın detayları..

Şarkılar Bizi Söyler ne zaman başlıyor? Şarkılar Bizi Söyler programı nedir? Kanal D Şarkılar Bizi Söyler fragmanı izle!

Türkiye’nin en sevilen ve saygın seslerinden Sibel Can ve Hakan Altun birlikte yeni bir program sunacak. Yeni programın ilk fragmanı yayınlandı. 8 saatte 10 bin izlenen fragman, Yeşilçam’ın en sevilen filmlerinden Selvi Boylum Al Yazmalım’a benzetildi.

Şarkılar Bizi Söyler ne zaman başlıyor?

Sibel Can ve Hakan Altun’un sunacağı müzik programı “Şarkılar Bizi Söyler”den fragman paylaşıldı. 25 Şubat’ta Kanal D’de yayımlanacak olan program, Poll Production yapımcılığında gerçekleşecek. Türkiye’nin önde gelen müzik şirketlerinden Poll Production’ın sahibi Polat Yağcı, sosyal medya hesabından programın fragmanını paylaşarak şu notu düştü:

“Yeni bir yolculuğa çıkıyoruz… Geçmişimize, kökümüze, anılarımıza, çocukluğumuza, sevdamıza, hüznümüze, acılarımıza… Tabi ki heyecanlıyız.”

Şarkılar Bizi Söyler fragmanı izle