Sasha ne demek? Mahkum dizisi Sasha kimdir? Mahkum dizisi Saşa'yı Hayal Köseoğlu canlandırıyor! Hayal Köseoğlu kaç yaşında?

Sasha ne demek? Mahkum dizisi Sasha kimdir? Mahkum dizisi Saşa'yı Hayal Köseoğlu canlandırıyor! Hayal Köseoğlu kaç yaşında?

Sasha ne demek? Mahkum dizisi Sasha kimdir? Mahkum dizisi Saşa'yı Hayal Köseoğlu canlandırıyor! Hayal Köseoğlu kaç yaşında?

Mahkum dizisinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Yeni dizide Sasha karakterine Hayal Köseoğlu hayat veriyor. Peki ama FOX TV'de yayınlanan Mahkum dizisinin Saşa'sı Hayal Köseoğlu kimdir?

Hayal Köseoğlu'nun Mahkum dizisinde hayat verdiği Saşa karakteri merak uyandırdı. Barış'ın sağ kolu olan Saşa ikinci bölüm itibariyle dikkat çekti. Peki ama Sasha kimdir, Hayal Köseoğlu kaç yaşında?

Mahkum Sasha kimdir?

Barış Yesari'nin sağ kolu, her türlü işini yaptırdığı çok özel bir gangster. Cesaretinin ve zekasının getirdiği gücü hayranlık uyandıran; bu görüntüsünün altındaki duygusal kırılganlığı ise iç acıtan bir kadın. Zorlu bir çocukluk geçirdi. Annesinin erken yaşta kanserden ölümünün çok etkisinde kalıp 15 yaşında anoreksi hastalığına yakalandı ve buna rağmen hayata karşı güçlü durmak için lisedeyken kick boks öğrendi. Antalya'da doğan Sasha'nın annesi Ukraynalı, babası Türk. Annesinin ölümünden sonra evden kaçtı. Çocukluğundan beri bilgisayar başında anti sosyal bir hayatı vardı, müthiş bir hackera dönüştü. 20'li yaşlarına geldiğinde İstanbul'da suç ortamlarına girdi. Erkek arkadaşı intihar ettikten sonra tamamen değişti. Sokaklarda yatmaya, uyuşturucu kullanmaya başladı. Bir gece yarısı Beyoğlu'nda Barış Yesari onu sokakta yattığı yerden kaldırdı ve yanına aldı. O zamandan beri Barış için çalışıyor. Bazen öldürerek, bazen algı yaratarak iş çözüyor. Kılıktan kılığa girebilen, her işi olağanüstü bir soğukkanlılıkla çözebilen bireysel bir anarşist.

Hayal Köseoğlu kimdir?

Hayal Köseoğlu, 20 Aralık 1992 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama ve Oyunculuk Bölümü'nde tamamlamıştır. Küçük yaşta oyunculukla tanışan Köseoğlu, 6 yaşında Ruhsar dizisinde ilk oyunculuk tecrübesini yaşamış; Mahallenin Muhtarları, Aşk-ı Memnu,  Muhteşem Yüzyıl,  Arkadaşlar İyidir, İstanbullu Gelin ve Mucize Doktor dizilerinde rol almıştır. ‘Sesinde Aşk Var’, ‘Yedinci Koğuştaki Mucize’, ‘Özgür Dünya’, ‘Beni Sevenler Listesi’ gibi başarılı filmlerde yer alan sanatçı ‘Bir Nefes Daha’ filmindeki performansıyla bu yıl 28.’si düzenlenen Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali kapsamında gerçekleştirilen ödül töreninde ‘Umut Veren Kadın Oyuncu Ödülü’nün sahibi oldu. Son olarak Köseoğlu, ‘Mahkum’ adlı dizide sevenleriyle buluştu.