ŞAŞIRTAN HAMLE! Hadise ve Kaan Yıldırım ayrıldı mı, kaç yaşında?

A A

20.04.2021 - 00:56

Ebru Gündeş ile Reza Zarrab'ın boşanma davasında olay yaratan Hadise iddiası konuşulmaya devam ediyor. Hadise ve Kaan Yıldırım ikilisi iddiaları yalanlamıştı. Birçok insan Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinin ayrılıp ayrılmayacağını merak ediyordu. Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinden yeni bir hamle geldi. İşte Hadise ve Kaan Yıldırım ayrıldı mı? Hadise kaç yaşında, Kaan Yıldırım kaç yaşında? sorularının yanıtları...

ŞAŞIRTAN HAMLE! Hadise ve Kaan Yıldırım ayrıldı mı, kaç yaşında?

Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinden sosyal medyada yeni bir hamle geldi. İkili uzun zaman sonra bir ilki gerçekleştirdi. Sosyal medyada ayrılacakları iddia edilen çift şaşırttı. 

HADİSE'Yİ FALCI YAKTI İDDİASI

Hadise ve Kaan Yıldırım çifti sosyal medya uygulaması Instagram'da birbirini takibe aldı. İkili ilişkilerinden bu yana ilk kez birbirlerini takip etmeye başladı. 

Hadise kaç yaşında?

Hadise Açıkgöz, 1985 yılında, Belçikada dünyaya geldi. Çocukluğunda şarkı söylemeyi ve ata binmeyi seviyordu. Ekonomi ve Çağdaş Diller eğitimi aldıktan sonra, en büyük tutkusu olan müziğe yönelmeye karar verdi. Ailesi de bu durumu memnuniyetle karşılamış ve genç Hadise'ye destek olmuştu.

Hadise, 2003 yılında Belçika'nın "Popstar"ı olan Idool adlı yarışmaya katıldı. Finale kalan 10 isim arasında yer alamasa da birçok yapımcının dikkatini çekmeyi başardı. 2Brains şirketi kısa süre sonra genç kıza sözleşme teklifinde bulundu. Hadise, yapımcıları Yves Gaillard ve Serge Ramaekers ile birlikte kayıt sürecine başlamak için stüdyoya girdi.
Yapmak istediği müziği "şehirli pop" (urban pop) şeklinde nitelendiriyor. Christina Aguilera ve Beyonce Knowles gibi isimleri beğeniyor, ancak aynı zamanda Prince, Janet Jackson, Tina Turner, Alicia Keys, Toni Braxton gibi daha tecrübeli isimlerden de etkilendiğini ifade ediyor. En büyük hayali, Tina Turner ile tanışmak ve aynı sahneyi paylaşabilmek. Türkiye'den ise Tarkan'ı çok beğeniyor, "Onunla düet yapmak rüya gibi olurdu" diyor. Hasselt'te pazarlama bölümünde öğrenimini sürdüren ve beş dil (Flamanca, Fransızca, Almanca, Türkçe ve İngilizce) bilen Hadise, boş zamanının büyük bölümünü müziğe ayırıyor. Söz yazıyor, beste yapıyor, kayıt stüdyolarında zaman geçiriyor ve konserlerine hazırlanıyor. Bunların yanısıra formunu korumak için jimnastik yapıyor, arkadaşları ve kardeşleriyle zaman geçirmekten hoşlanıyor.

Kaan Yıldırım kaç yaşında?

Kaan Yıldırım, 24 Aralık 1986 yılında İstanbul'da doğdu. İngiltere Londra Brunel Üniversitesi pazarlama bölümünden mezun oldu. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi'nde oyunculuk eğitimi aldı.

Oyunculuk kariyerine Kayıp dizisinde Kadir karakterini canlandırarak başladı. Ancak Yıldırım, asıl çıkışını başrollerinde Uğur Polat, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Şebnem Bozoklu'nun oynadığı 'Ulan İstanbul' adlı dizisiyle yaptı. 2015 yılında ise başrollerini Ezgi Eyüboğlu ile üstlendiği bir yaz dizisi olan Adı Mutluluk dizisinde Batu Değirmenci karakterini canlandırdı.

14 Mayıs 2016 yılında Ezgi Eyüboğlu ile Esma Sultan Yalısı'nda evlendi. Çift 26 Haziran 2019 tarihinde boşandılar.