Savaşçı Yeva kimdir, kaç yaşında? Güneş Zavrak hangi dizilerde oynadı?

A A

23.04.2021 - 01:54

FOX TV'nin sevilen dizisi Savaşçı'nın oyuncu kadrosu araştırılıyor. Savaşçı dizisinde Yeva karakteri araştırılıyor. Savaşçı Yeva'ya Güneş Zavrak hayat veriyor. Peki ama Savaşçı'nın Yeva'sı Güneş Zavrak kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı, instagram adresi nedir?

Savaşçı Yeva kimdir, kaç yaşında? Güneş Zavrak hangi dizilerde oynadı?

FOX TV'nin Savaşçı dizisinin yeni sezonu izleyiciyle buluştu. Savaşçı dizisinin oyuncuları merak ediliyor. Savaşçı dizisinde Yeva karakterini Güneş Zavrak canlandırıyor. Peki ama Savaşçı Yeva kimdir, kaç yaşında? Güneş Zavrak nereli?

Savaşçı Yeva kimdir?

Savaşçı dizisinde Yeva karakteri Güneş Zavrak tarafından canlandırılıyor. 

Güneş Zavrak kimdir?

Güneş Zavrak, 25 Aralık 1988 tarihinde Eskişehir'de doğmuştur. Hacettepe Spor Bilimleri Teknolojisi Bölümü'nden mezun olan Güneş Zavrak, ilk oyunculuk deneyimini Pis Yedili dizisiyle gerçekleştirmiştir.

Güneş Zavrak, Kaybedenler Kulübü filminde hayat verdiği Ceyda karakteri ile de tanınmaktadır. Son olarak 2018 yılında yayınlanan Elimi Bırakma dizisinde rol alan ve Mine karakterini canlandıran Güneş Zavrak, 1.72 metre boyunda ve Oğlak burcudur. Zavrak son olarak Savaşçı dizisinde Yeva karakteri ile ekranlarda yer almaktadır.