Scarlett Johansson kızının kendisini tanımadığını söyledi

A A

19.04.2021 - 16:35

Hollywood yıldızı Scarlett Johansson, çocuk oyuncu olarak yer aldığı 'Evde Tek Başına 3' (Home Alone 3) filmini 6 yaşındaki kızı Rose Dorothy'yle birlikte yeniden izledi. Johansson, kızının kendisini tanımadığını söyledi.  

Scarlett Johansson kızının kendisini tanımadığını söyledi

Dünyaca ünlü oyuncu Scarlett Johansson, eski filmleri tecrit sırasında yeniden izlediğini açıkladı. Johansson'ın seyrettiği filmler arasında çocuk oyuncu olarak boy gösterdiği yapımlar da vardı.

Independent Türkçe'nin Entertainment Weekly'den aktardığı habere göre Akademi Ödülleri'nde iki kez aday gösterilen 36 yaşındaki oyuncu, 1997'de çekilen 'Evde Tek Başına 3' filmini kızı Rose Dorothy'yle birlikte yeniden izledi.

Johansson tecritte yaptığı faaliyetlere dair verdiği röportajda, "Kesinlikle 90'ların nostaljik filmlerine geri döndük" ifadelerini kullandı.

Hollywood yıldızı, kızının Macaulay Culkin'in başrolünde yer aldığı ilk iki filme bayılmasının ardından üçüncü filmi de izlediklerini belirtti. Ancak Scarlett Johansson, kızına yapımda rol aldığını söylemediğini açıkladı.

'Evde Tek Başına 3' ile ilk beyazperde deneyimlerinden birini gerçekleştiren Johansson, şu sözleri söyledi:

Sadece onun keşfetmesini istedim. Tabii ki bunu yapmadı. 11 yaşımdaki halim şu anki beni nasıl hatırlatabilirdi ki? Ona, "Bu kişi kim?" diye sordum. "Sen misin?" diye yanıtladı.

Öte yandan Scarlett Johansson, geçtiğimiz yıl ekim ayında ABD'nin en ünlü talk-show programlarından 'Saturday Night Live'ın senaristliğini yapan Colin Jost ile nikah masasına oturmuştu.

İkilinin evlilik haberini haberini ABD merkezli yardım kuruluşu 'Meals on Wheels' duyurmuştu.

Scarlett Johansson'un 2017'de programa konuk olmasının ardından birlikte olmaya başlayan çift, 2019'da nişanlanmıştı.

Johansson, ilk evliliğini 2008 yılında meslektaşı Ryan Reynolds ile yapmıştı. Ancak ikili, 2011'de yollarını ayırmıştı.

Scarlett Johansson, 2014 yılında da Romain Dauriac ile nikah masasına oturmuştu. Evlendikten üç yıl sonra boşanan ikilinin, 6 yaşında Rose Dorothy adında bir kızı bulunuyor.