magazin haberleri

Şebnem Bozoklu bit pazarına alışverişe gitti

Son olarak 'Babam Çok Değişti' adlı dizide rol alan Şebnem Bozoklu, önceki gün eşi Kanat Atkaya'yla önceki gün Bebek’te objektiflere yansıdı. Muhabirlerle ayak üstü sohbet eden oyuncu, bit pazarına alışverişe gitmesiyle ilgili sorulara yanıt verdi.Şebnem Bozoklu, önceki gün eşi Kanat Atkaya'yla önceki gün Bebek’te görüntülendi. Oyuncu, yoğun çalışma temposundan fırsat bulup arkadaşlarıyla bir araya geldiğini söyledi.

Muhabirlerle sohbet eden Bozuklu’ya bit pazarına alışverişe gittiği anları sosyal medyadan paylaştığı hatırlatılınca şöyle dedi:

”Bit pazarına çok gidiyorum. Şişli’deki Bomonti’deki bit pazarını çok seviyorum. Acayip şeyler buluyoruz. Evle ilgili şeyler alıyoruz. İyi pazarlıkçıyız."


"Hızlı tüketim moda ürünlerinin dünyaya zarar verdiğini biliyoruz" diyen Bozoklu, ”Bu moda ürünlerini almamamız çok zor. Hepimizi seve seve alıyoruz ama biraz daha eski biraz daha ikinci el dünya için daha iyi. Özellikle az kullanılmış şeyler için tercih edilebilir. Çok daha ekonomik” dedi.

42 yaşındaki güzel oyuncu, 'İkinci el kıyafet tercih eder misiniz?' sorusunu; ”İkinci el kıyafet şahane bir şey” şeklinde cevapladı.

İleride koleksiyon yapabileceğini söyleyen Bozoklu,"Yaparız bir şeyler. Öyle projelerim var. Biriktiriyorum. Depom var, mecburen yapmak zorundayız çünkü evimiz biraz doldu. Öyle bir fikrim var" diye konuştu.

Öte yandan Şebnem Bozoklu, birkaç ay önce Şeyma Subaşı'nı yaptığı Instagram paylaşımını ti'ye almıştı. Bindiği vapurun videosunu çeken Bozoklu 'Yanlışlıkla birinin kapattığı vapura bindim galiba' notunu düşmüştü.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS