Seda Bakan'dan yeni poz

Seda Bakan'dan yeni poz

Seda Bakan'dan yeni poz

Ekim 2014’te müzisyen Ali Erel ile dünyaevine giren Ağustos 2019’da kızı Leyla’yı kucağına alan Seda Bakan, şimdilerde ikinci kez anne olmak için gün sayıyor. Bir kızı daha olacak olan ünlü isim, zaman zaman paylaştığı karnı burnunda pozlarına bir yenisini daha ekledi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Uzun süredir ekranlardan uzak olan ve müzisyen Ali Erel'le mutlu bir evliliği olan Seda Bakan, 24 Mart'ta Instagram hesabından ikinci bebeğine hamile olduğunu takipçileriyle paylaşmıştı. Belirmeye başlayan karnıyla poz veren oyuncu, kızı olacağını açıklamıştı. 36 yaşındaki ünlü oyuncu, paylaşımına; "Yeni kız bebek yükleniyor. Dördüncü ayla beraber hayata dönüş başlamıştır" notunu düşmüştü.

Hadise, yakın arkadaşının 50 binden fazla beğeni alan gönderisine kalp emojileriyle karşılık vermişti. İdil Firat, Bengü, Serkan Altunorak, Berfu Yenenler, Songül Öden ve Cemre Kemer gibi birçok ünlü isim de Bakan'a tebrik mesajları yazmıştı.

 

İkinci çocuğuna dört aylık hamile olan Seda Bakan, "İkinci çocuğu çok istiyordum o yüzden bana sürpriz olmadı. İkinci kez kız bebek annesi olacağım, çok mutluyum" açıklamasını yapmıştı.

Ekranlara bir süre daha ara vereceğini belirten 36 yaşındaki oyuncu, "Ailemi biraz daha genişletmek istedim. Ama kızım dünyaya gelince, artık işlere hızlı bir dönüş yapacağım" demişti.


Geçtiğimiz ay da Bebek'te eşiyle görüntülenen güzel oyuncu, ayaküstü muhabirlerle sohbet etmiş ve "Her şey yolunda. Hamilelik çok güzel geçiyor" demişti. 

Heyecanı günden güne büyüyen Seda Bakan, son olarak bahçede verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sundu. Bakan'ın karnının belirginleşmesi dikkatlerden kaçmadı

 

Öte yandan yoğun iş temposuna rağmen kızı Leyla'ya vakit ayrımayı ihmal etmeyen Bakan, geçtiğimiz aylarda yaptığı paylaşımla adından söz ettirmişti.

Tatilde ve setteyken bile önceliği kızına veren Bakan, "Leyloş'a her koşulda yoğurt mayalarım. Alarm kurup saatinde de alırım. Bebeklerimiz için en faydalısı" mesajıyla hayranlarının takdirini toplamıştı.