Seda Güven karnı burnunda pozlarını paylaştı

Seda Güven karnı burnunda pozlarını paylaştı

Seda Güven karnı burnunda pozlarını paylaştı

Oyuncu Seda Güven, 2019 yılında Ali Güzel ile nikâh masasına oturmuş, Aralık 2020'de de oğlu Yiğit Ali'yi kucağına almıştı. İkinci kez anne olmaya hazırlanan Seda Güven, doğuma günler kala objektif karşısına geçti. Ünlü oyuncu, oğlu Yiğit Ali ile birlikte verdiği pozları sosyal medya hesabından paylaştı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Daha önce 'Fatmagül'ün Suçu Ne?', 'Elveda Derken' ve 'Öldür Beni Sevgilim' gibi projelerde rol alan Seda Güven, 13 Kasım 2014 tarihinde şarkıcı Keremcem ile Paris'te evlenmişti. Ünlü çift, dokuz ay sonra 2015 yılında boşanmıştı. Ünlü isim, 2019 yılında da Ali Güzel ile nikah masasına oturmuştu. Çiftin mutlu birlikteliği devam ediyor.2019 yılında Ali Güzel ile evlenmişti. Çiftin 'Yiğit Ali' adını verdikleri oğulları Aralık 2020'de dünyaya gelmişti.

Güven'in eşi Ali Güzel, Yiğit Ali'nin dünyaya geldiğini; "Oğlumuz ve Zeynep'imizin kardeşi; hoş geldin... Allah'ım kalbinden sevgi ve merhametin eksik olmadığı bir hayat ile sağlık ve mutluluğu ömründen eksik etmesin inşallah. Allah'ım hep iyi insanlarla karşılaştırsın seni" sözleriyle duyurmuştu.

 

Doğumdan sonra babasını kaybeden güzel oyuncu, acı haberi Instagram'dan duyurmuştu. Ünlü isim, paylaşımına; "Babamız Oğuz Güven'i kaybettik. 17.07.2021 ikindi namazına müteakiben Gaziosmanpaşa Merkez Camii'den kaldırılarak, Pierre Loti mezarlığına defnedilecektir" notunu düşmüştü. Seda Güven'e arkadaşları ve sevenlerinden baş sağlığı mesajları yağmıştı.

 

Geçtiğimiz aylarda da eşinin 49'uncu yaşını kutlayan Güven, mutlu aile pozlarını; "Sevgili sevgilim iyi ki doğdun. Çok be!" sözleriyle paylaşmıştı. Bir süredir ekranlardan uzak olan ve vaktinin tamamını oğluna ayıran güzel oyuncudan müjdeli, haber geldi.

İkinci kez anne olacak olmanın heyecanını yaşayan Seda Güven, oğlu Yiğit Ali ile çekilen fotoğraflarını yayınladı. Ünlü isim, paylaşımına; "Bilin bakalım burada kaç kişiyiz?" notunu düştü.

Karnının belirginleştiği dikkatlerden kaçmayan oyuncuya, takipçileri ve yakın dostlarından "Tebrikler", "Maşallah", "Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin" gibi yorumlar geldi.

Doğum için gün sayan Güven'den yeni fotoğraflar geldi. Heyecanı gün geçtikçe büyüyen ünlü oyuncu, beyaz elbisesiyle objektif karşısına geçti. Yiğit Ali ile birlikte eğlenceli fotoğraflarını Instagram hesabından yayınlayan Seda Güven, gönderisine, "Kolay doğum için tıkla..." ifadelerini not düştü.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı