Seda Sayan'ın ağzını bıçak açmadı

Seda Sayan'ın ağzını bıçak açmadı

Seda Sayan'ın ağzını bıçak açmadı

Geçtiğimiz ay kendisinden 25 yaş küçük müzisyen Çağlar Ökten'le evlenerek yedinci kez dünya evine giren Seda Sayan, son olarak eşi ve yakın arkadaşlarıyla Amsterdam'a gitmişti. Tatil sonrası Etiler'de görüntülenen ünlü şarkıcı, gazetecilerin soruları üzerine, "Ben size küstüm!" diyerek, tek kelime etmedi. İşte ağzını bıçak açmayan Sayan'ın konuşmama sebebi...  

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Melek Mosso konserinin iptal edilmesinin ardından kendisine gelen teklifi kabul eden şarkıcı Seda Sayan, geçtiğimiz haftalarda Isparta'da devam eden Uluslararası Gül Festivali'nde sahne almıştı.

Olumsuz hava şartları nedeniyle uçak seferi iptal olan ünlü şarkıcı, sahneye iki gün gecikmeli çıkmıştı. Belediye bandosuyla karşılanan Sayan, muhabirlerin; Melek Mosso konserinin iptal edilmesinin ardından kendisinin konsere gelmeyi kabul etmesi hakkındaki sorulara, "Menajerim yanınızda bu soruyu ona sorun" yanıtını vermişti.

 

59 yaşındaki Sayan, konserin ardından eşi Çağlar Ökten ve  yakın dostları Esra Özmen ve eşi Fuat Özdolgun ile Amsterdam'a gitti. Tatilden keyifli anlarını takipçileriyle paylaşan Seda Sayan, Ökten ile lolipopla çekilen fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sundu.

Tatil sonrası Türkiye'ye dönen ünlü şarkıcı, Etiler'de alışveriş yaparken objektiflere yansıdı. Bir arkadaşıyla mağaza mağaza dolaşan sanatçı, gazetecilerin soruları üzerine, "Ben size küstüm!" diyerek, tek kelime etmedi


Ağzını bıçak açmayan Sayan'ın konserlerinin takip edilmemesi olduğu ortaya çıktı. Sayan'ın yakın arkadaşlarına, "Beni sadece dışarı da çekiyorlar. Bir kere konserime gelip, çekmiyorlar" dediği ortaya çıktı.