Sefirin Kızı Nare kimdir? Tuba Büyüküstün hangi dizilerde oynadı?

Sefirin Kızı Nare kimdir? Tuba Büyüküstün hangi dizilerde oynadı?

Sefirin Kızı Nare kimdir? Tuba Büyüküstün hangi dizilerde oynadı?

Tuba Büyüküstün Star TV'nin sevilen dizisi Sefirin Kızı'nın oyuncu kadrosuna dahil oldu. Tuba Büyüküstün'ün dahil olduğu bölüm bu akşam yayınlanıyor. Sefirin Kızı dizisinde Nare karakterine hayat veren Neslihan Atagül rahatsızlığı sebebiyle diziden ayrılmıştı. Birçok izleyici 'Neslihan Atagül yerine kim gelecek' sorusunun yanıtını araştırıyor. Peki ama Tuba Büyüküstün kimdir, hangi dizilerde oynadı?

Yapımına NGM ve O3 Medya’nın birlikte imza attığı, Star TV'nin sevilen dizisi Sefirin Kızı’nda Tuba Büyüküstün de rol alacak.  Tuğba Büyüküstün "Hem tanıdık, hem yepyeni bir yolculuk başlıyor. Çok sevgili eski partnerim Engin, canım senaristim, dostum Eylem, bu sektördeki ilk yıllarımda tanıştığım sevgili Emre, daha önce pek çok projeme ev sahipliği yapmış Star TV ile tekrar çalışacak olmanın keyfiyle, yepyeni bir karakterle sizinle buluşacak olmanın heyecanını birlikte yaşıyorum. Hepimiz için açık havada derin bir nefes almak gibi bir deneyim olması dileğiyle. Hoşbuldum. Yakında görüşmek üzere" dedi. Peki ama Tuba Büyüküstün kimdir, hangi dizilerde oynadı?

Tuba Büyüküstün kimdir?

Sefirin Kızı dizisine dahil olan Tuba Büyüküstün 5 Temmuz 1982 yılında İstanbul'da doğdu. 38 Yaşında olan ünlü oyuncu Anne tarafından Kırım göçmeni, baba tarafından ise Girit göçmeni kökenlidir. İstanbul Özel Doğuş Okulları'ndan ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı bölümünden mezun oldu. Üniversitede okurken reklam filmlerinde rol aldı. Üniversiteyi bitirdikten sonra yönetmen Tomris Giritlioğlu sayesinde oyunculuğa başladı.