magazin haberleri

Selena Gomez'in hayranları böbrek nakli şakasına tepki gösterdi

ABD'li şarkıcı Selena Gomez ile 2017'de kendisine böbreğini veren yakın arkadaşı Francia Raisa'nın ameliyat sonrasındaki fotoğrafları, Çin'deki bir televizyonda programında espri konusu oldu. Gomez'in hayranları bu duruma büyük tepki gösterdi.Çin'de yayınlanan ‘Katil Kim’ adlı eğlence programında, 2017’de böbrek nakli ameliyatı olan Selena Gomez’in ameliyat sonrası hastanede Raisa ile verdiği poz espri konusu yapılınca, Gomez hayranları öfkelendi.

Çok sayıda hayran, sosyal medya üzerinden bu espriye eleştiri yağdırdı. "Selena ve Francia'ya Saygı' etiketi de en çok konuşulan konular arasına girdi.

Birçok kullanıcı böyle ciddi bir konunun böylesine espri malzemesi yapılmasını tepki gösterdi ve "Hiç komik değil!" şeklinde mesajlar attı.

2017 yılında böbrek nakli için bıçak altına yatan Selena Gomez, o operasyondan bacağında kalan izi gözler önüne seren pozunu 25 Eylül'de sosyal medya hesabından paylaştı ve çok konuşuldu.

28 yaşındaki Gomez, mavi bir mayo giydiği pozunu "Böbrek nakli olduğumda yara izini göstermenin çok zor olduğunu düşündüm önce. Bunun, fotoğraflarda görünmesini istemedim, bu yüzden de kapatacak bir şeyler giydim; Şimdi ise her zamankinden daha fazla kendime güvenliyim, olduğum kişi olmaktan gururluyum" notuyla paylaşmıştı.

Gomez'in, lupus hastalığı nedeniyle bir böbreği iflas etmişti. Dünyaca ünlü şarkıcı, 2017 yılında arkadaşı Francia Raisa'dan kendisine böbrek nakli yapılarak hayata dönmüştü.

Ameliyat olacağını hayranlarından gizleyen Gomez, operasyon sonrası hastanede arkadaşı ile çekilen pozunu yayınlayarak "Güzel arkadaşım Francia Raisa, bana eşsiz benzersiz bir hediye verdi. Seni çok seviyorum kardeşim" notunu düşerek Raisa ve tüm hastane personeline teşekkür etmişti.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS