magazin haberleri

Sen Anlat Karadeniz 30. bölüm fragmanı: Nefes gözaltında!

Sen Anlat Karadeniz 30. bölüm fragmanı: Nefes gözaltında!

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı Vedat’ın şikayeti sonrasında Nefes’in gözaltına alınacağını gösterdi. Yaşadıklarının intikamını almak isteyen Vedat, Tahir’e zor bir seçim önerecek. Peki, Sen Anlat Kararadeniz 30. bölümde Nefes, kelepçelerinden kurtulabilecek mi?

Sen Anlat Karadeniz fragman videosu Vedat’ın ayarladığı olaylar sonucunda Nefes’in gözaltına alınacağını gösterdi. Tahir ise Nefes’in serbest kalması için Vedat’a ne istediğini soracak. Tahir’in Nefes’ten boşanmasını şart koyan Vedat, Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölümüne damga vuracak.

SEN ANLAT KARADENİZ FRAGMAN VİDEOSU

Çaresiz durumda kalan Tahir önüne gelen öneriyi kabul edip etmemekle kararsız kalacak. Bir yandan Nefes’i içinde bulunduğu durumdan kurtarmak isteyen Tahir bir yandan da onu kaybetmek istemeyecek. Nefes ise zor durumda olduğu esnada Tahir’i kendisine sahip çıkmasıyla büyük sevinç yaşayacak.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM ÖZETİ

Yiğit'i kurtaran Tahir baba olma sevincini yaşıyor. Ne pahasına olursa olsun Yiğit'i geri vermemeye kararlı olan Tahir, bunun için her şeyi yapmaya hazır. Tahir gözünü karartmış olacakları beklerken, Vedat'ın harekete geçmesine kim engel olacak? Saniye oğullarının başına bir şey geleceğinden endişelenirken kendi başındaki derdin farkında değildir. Saniye'nin karşısına çıkan Fikret, onu geçmişten gelen büyük günahıyla yüzleştiriyor. Saniye'nin büyük sırrı ne? Tahir ve Nefes Vedat'tan korkmadan yaşamaya kararlıdır. Onlar hiç tatmadıkları mutlulukları yaşayıp, aile olmanın tadını çıkarırken, Vedat hain planlarını gerçekleştirmek üzeredir. Vedat'ın Nefes'e dair elindeki büyük koz ne?

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS