magazin haberleri

Sen Anlat Karadeniz 32. bölüm fragmanı: Gelen telefon şaşırtacak!

Sen Anlat Karadeniz 32. bölüm fragmanı: Gelen telefon şaşırtacak!

Tahir’le Nefes’in nikah masasına oturmasının ardından Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı merakla beklenmeye başlandı. Gelecek bölüme ait tanıtım videosunun yayınlanmasının ardından ikilinin alacakları telefonla büyük bir şok yaşayacakları ortaya çıktı. Peki, Sen Anlat Karadeniz 32. bölümde Nefes’i bu kadar derinden etkileyen telefon neydi?

Sen Anlat Karadeniz fragman videosu Tahir’in Nefes’le birlikte olduğu esnada başlarına kötü bir olayın geleceğini gösterdi. Yaralanarak hastaneye kaldırılan kişiyi kurtarmak için çabalayan yakınları gergin dakikalar yaşayacak. İşte Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni bölüm fragmanı ve bu hafta dizide meydana gelecek olaylar…


SEN ANLAT KARADENİZ FRAGMAN VİDEOSUSEN ANLAT KARADENİZ 32. BÖLÜM ÖZETİ


Nefes için beklenmedik gelişmelerin yaşanacağı dizide ikilinin mutlulukları oldukça kısa sürecek. Her şeyin yoluna girdiğini düşündükleri anda aldıkları kötü haberle yıkılan çift beklenmedik olaylarla baş başa kalacak. Nefes’in yardımına ise her zamanki gibi Tahir yetişecek.


SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?


Tahir Nefes'e yaşayamadığı mutlulukları yaşatmaya kararlıdır. Düğün hazırlıkları başlarken Nefes'in de Tahir'e bir sürprizi var. Fatih, Berrak'ın aşkıyla yanıp tutuşurken Murat kardeşinin yanındadır. Berrak'a açılması için Fatih'e yardım eden Murat, Nazar'a da derman olabilecek mi? Sevdiğinin dayak yediğini duyunca onu Vedat'ın elinden alabilecek mi? Nefes hep hayalini kurduğu gelinliği sonunda giyer. Tahir ve Nefes'in sevdası mutlu sona yaklaşmışken bu mutluluğa gölge mi düşecek?


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS