magazin haberleri

Sen Anlat Karadeniz 34. bölüm fragmanı: Vedat ve Nefes yüz yüze!

Sen Anlat Karadeniz 34. bölüm fragmanı: Vedat ve Nefes yüz yüze!

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı Vedat’ın intikam planlarına hız vereceğini gösterdi. Nefes’e hazırladığı tuzakla kendi yanına çeken Vedat her şeyin kendi lehine döndüğünü söyleyecek. Peki, Sen Anlat Karadeniz 34. bölümde Nefes, Vedat’ın elinden kurtulabilecek mi?

Sen Anlat Karadeniz fragman videosu bu hafta Nefes ile Tahir ikilisinin zorlu bir sürece daha başlayacaklarını gösterdi. Nefes’in kendisine yardım etmek isterken zor durumda kalması Tahir’i de harekete geçirecek. Peki, Vedat’ın Nefes’i ele geçirdiği Sen Anlat Karadeniz 34. bölümde neler olacak?

SEN ANLAT KARADENİZ FRAGMAN VİDEOSU

SEN ANLAT KARADENİZ 34. BÖLÜM ÖZETİ

Tahir’in Nefes’i sağlığına kavuşturmasının ardından Nefes beklemediği bir durumla karşı karşıya kalmıştı. Fırtınalı havada zar zor hayatta kalmayı başaran Tahir, Nefes’in kendisi için yaptıklarını öğrenince duygusal anlar yaşamıştı. Evlenmesine rağmen bir süredir sorunlarla mücadele eden Nefes bu kez Vedat’ın “Hoş geldin karıcığım” sözü ile yıkılacak.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Karadeniz'e sığınan Tahir fırtınada kaybolur. Nefes, kaçırdığı tekneyle Tahir'in peşine düşer. Nefes Tahir'i bulabilecek mi yoksa Karadeniz sevdalarına mezar mı olacak? Nazar, ailesini tercih edip Murat'a sırt çevirirken Murat ısrarcıdır. Körkütük sarhoş halde Nazar'ın kapısına dayanan Murat'a Nazar ne cevap verecek? Tahir'den ayrı kalmaya dayanamayan Yiğit yataklara düşer. Tahir ve Nefes, Yiğit için seferber olurken Vedat ayrılık haberini almıştır. Nefes oğlu için çırpınırken, Vedat bu ayrılıktan nasıl faydalanacak?

 

{$ nextTitle $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS