magazin haberleri

Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Tahir ve Vedat karşı karşıya!

Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Tahir ve Vedat karşı karşıya!

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı Tahir’in yarım bıraktığı işi tamamlamak için geri döneceğini gösterdi. Vedat’ın yüzünden tüm hayatı mahvolan Tahir, intikam için her şeyi yapacak. Peki, Sen Anlat Karadeniz 40. bölümde Nefes ve Yiğit’in durumları ne olacak?

Sen Anlat Karadeniz fragman videosu Tahir’in doktor kılığına girerek hastaneye gideceğini gösterdi. Nefes ise Yiğit’le birlikte mahsur kaldığı evde saklanmaya devam edecek. Tahir’in öfkesine hakim olup olamayacağı ise gelecek bölümde ortaya çıkacak. İşte Sen Anlat Karadeniz dizisi 40. bölüm tanıtım videosu…

SEN ANLAT KARADENİZ FRAGMAN VİDEOSU

SEN ANLAT KARADENİZ 40. BÖLÜM ÖZETİ

Çarşamba günleri diziseverlerle buluşan projede bu hafta yaşanacak gelişmeler belli oldu. Tahir’in intikam ateşi ile yanacağı haftada Nefes oğlu ile birlikte zorlu süreçten kurtulmaya çalışacak. Ölüm kalım savaşını devam ettiren Vedat ise Tahir’in geri dönmesiyle birlikte kendisini beklemediği bir durumun içerisinde bulacak.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Sokak serserileri tarafından kaçırılan Nefes adamları alt etmeyi başarırken, Tahir peşindeki polislerle yüz yüze gelmiştir. Vedat uyanıp Nefes'in kaçtığını öğrenince serumları söker atar. Nefes'in peşinden gidecek gücü olmayan Vedat, Fikret'i ikna etmek için bu defa acımasız bir yöntem deneyecektir. Tahir, Yiğit'in bıraktığı izlerin peşinde onlara adım adım yaklaşırken, Nefes oğlunun kucağına yığılır. Yiğit annesini kaybetme korkusuyla karşı karşıya gelmiştir.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS