Sen Çal Kapımı dizisi yeni fragmanı: 12. bölümde Selin, Serkan'la konuşuyor!

A A

28.09.2020 - 17:43 Son Güncelleme:

Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanı nikah masasına oturan Selin’in oldukça kararsız olacağını gösterdi. Eda ve Serkan’ın birbirlerine karşı olan hislerini açıklamasıyla birlikte Selin bu durum karşısında şok geçirecek. Peki, Sen Çal Kapımı 12. Bölümde Selin nikah memurunun sorusuna “evet” yanıtını verebilecek mi?

Sen Çal Kapımı dizisi yeni  fragmanı: 12. bölümde Selin, Serkan'la konuşuyor!

Sen Çal Kapımı fragman videosu bu hafta da Eda ve Serkan Bolat’ı etkileyen gelişmelerin olacağını gösterdi. Geçtiğimiz günlerde Eda’nın görevinin tamamlanmasının ardından bölgeden ayrılacak olması üzerine Serkan ona gitmemesini söylemişti. Gitmemek için Serkan’dan bir sebep isteyen Eda ise ilk kez itiraf almıştı. İşte Sen Çal Kapımı dizisi yeni bölüm tanıtımı ve bu hafta yaşanacaklar…

SEN ÇAL KAPIMI FRAGMAN VİDEOSU

SEN ÇAL KAPIMI 12. BÖLÜM ÖZETİ

Bu hafta ekranda olacak 12. bölümde ise Serkan ve Eda’nın birbirlerine karşı olan hislerini itiraf etmelerinin ardından yaşananlar ele alınacak. Selin’in nikah masasına oturması ama aklının Serkan’da olması onu zor durumda bırakacak. Nikah memurunun sorusuna “evet” demekte tereddüt eden Selin herkesi şaşırtacak. Yeni başlayan Serkan ve Eda ilişkisi ise bir süre daha rayında ilerleyecek. İkilinin birbirlerine aşklarını ilan etmesi bazı isimleri mutlu edecek. Selin ve Serkan arasında gerçekleşecek yüzleşmede ise bazı konular ele alınacak.