Seni Çok Bekledim 4.yeni bölüm fragmanı izle-Zahide diziden ayrıldı mı, öldü mü? Seni Çok Bekledim son bölüm özeti

A A

13.02.2021 - 09:41 Son Güncelleme:

Seni Çok Bekledim dizisi dün akşam 3.yeni bölümüyle ekranlara geldi. Son bölümüz izleyenler Zahide’nin başına gelen korkunç kazayla sarsıldı. İzleyiciler 4.yeni bölüm fragmanını merakla bekliyordu, beklenen fragman yayınlandı. Zahide öldü mü? Seni Çok Bekledim 4.yenim fragmanı izle..

Seni Çok Bekledim 4.yeni bölüm fragmanı izle-Zahide diziden ayrıldı mı, öldü mü? Seni Çok Bekledim son bölüm özeti

Seni Çok Bekledim dizisi 12 Şubat Cuma akşamı 3.bölümüyle ekranlara geldi. Ekrana gelen yeni bölümün sonu izleyicileri bir hayli şaşırttı. Peki, dizinin son bölümünde ne oldu? Seni Çok Bekledim son bölüm özetine ve yeni bölüm fragmanına ait detaylara bakabilirsiniz.

Seni Çok Bekledim son bölüm özeti

Annesiyle Kadir’in evinde karşılaşan Ayliz, Kadir’in açıklamalarını dinlemez ve kendisinden uzak durmasını ister. Kadir pes eder. Ayliz’i inandırmaya artık gücü kalmamıştır. Fakat Ayliz kısa sürede Kadir’e olan duygularının bastırılamayacak kadar güçlü olduğunu fark eder. Ancak yaşananlardan sonra Kadir’i ikna etmek kolay olmayacaktır. Erol ve Selo tekrar karşılaşır ve büyük bir kavga ederler. Bu kavga Selo’nun ailesiyle evden ayrılmasına ve büyük bir trajedinin yaşanmasına neden olacaktır.

Seni Çok Bekledim dizisinde Zahide öldü mü, diziden ayrıldı mı?

Dizinin 3. Bölüm fragmanında korkunç bir kaza yaşandı. Erol, Zahide temizlik yaptığı sırada banyoya girdi. Tam bu anda da Zahide büyük bir panik yaşadı. O an ayağı takıldı ve balkondan düştü. Yeni bölüm fragmanına göre Zahide karakteri diziye veda ediyor. Diziye Zahide olarak katılan kısa süren oyunculuk sergileyen oyuncu Türkü Turan'dır. Türkü Turan,1 Şubat 1985 Muğla doğumlu, Türk dizi ve sinema filmi oyuncusudur. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sosyoloji Bölümü mezunudur. 

Seni Çok Bekledim 4.yenim fragmanı izle