magazin haberleri

'Seni iyi ki böyle büyütmüşüz'

Bir süre önce 3.bebeğini dünyaya getiren Milla Jovovich, yeni yaşamını sosyal medyada paylaşmaya devam ediyor.Milla Jovovich evde kendisine en çok yardımcı olan kişinin ise büyük kızı olduğunu belirtip her fırsatta onu ne kadar doğru yetiştirmiş olduğunu tekrarlıyor.

Kariyerine model olarak başladıktan sonra oyunculuğa geçen ve aksiyon filmlerinin vazgeçilmez yıldızı haline gelen Milla Jovovich bugünlerde yeni hayatına adapte olmaya çalışıyor.

Bunun nedeni ise çok kısa bir süre önce aralarına katılan minik kızı Osian.Jovovich ve eşi yönetmen Paul W.S. Anderson daha önce de iki kız çocuğu sahibi olmuştu.

Uzun süre dört kişi olarak yaşayan aile şimdi el birliğiyle henüz bir aylık bile olmayan minik Osian'ı büyütmeye çalışıyor. Bu konuda güzel oyuncunun en büyük yardımcısı da en büyük kızı Ever Gabo.

Milla Jovovich, Ever Gabo'nun hastane döneminden bu yana kardeşinin bakımıyla yakından ilgilendiğini gösteren paylaşımlar yapıyor.

Jovovich bir paylaşımında da en büyük kızı Ever Gabo'nun okuldaki bir partiye gitmek için hazırlandıktan sonra evden ayrılmadan kardeşinin yanına koştuğunu belirtip "Kızımı bu kadar dikkatli, kibar ve kardeşiyle ilgili görünce bir ebeveyn olarak, kocamla birlikte onu ne kadar doğru bir şekilde yetiştirdiğimizi anlıyorum" diye yazdı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS