magazin haberleri

Seray Sever eşi Eray Sünbül ile ilgili konuşurken gözyaşlarını tutamadı

90'lar ve 2000'lerin başında ekranın aranan isimlerinden olan Seray Sever, Uçankuş TV'de yayınlanan "Lerzan'la Çok Mutlu" programına konuk oldu, eşi Eray Sünbül ile ilgili konuşurken gözyaşlarını tutamadı.'Doya Doya Moda' programının jüri üyelerinden Seray Sever, Lerzan Mutlu'nun programına konuk oldu. Ünlü sunucu, canlı yayında eşi Eray Sünbül ile aşkını anlattı.

Kendisinden 10 yaş küçük eşinden bahsederken gözyaşlarına hakim olamayan 47 yaşındaki Sever, Eray Sünbül'ü ilk gördüğünde aşık olduğunu söyledi.

"Hepimiz ilişkiler yaşıyoruz. Gerçek sevgi başka bir şey, seni üzen bir şey değil. Senin başka bir parçan oluyor, zaten onu hissediyorsun. "

Eray'la ilk anda biliyorduk; birbirimizin ruh eşiyiz. Bu söylenmez ama ilk öpüştür mesela... O hemen olmadı tabii önce tanıyorsun birbirini."

2018 yılında Eray Sünbül ile nikah masasına oturan Seray Sever, "Evliliğe biraz hızlı karar verdik. Her şey çok çabuk gelişti. Herkes ağlamaklı ve mutlu bir vaziyetteydi. Heyecan, mutluluk ve gözyaşı bir arada oldu” demişti.

2019'da verdiği röportajda mutluluğu yakaladığını belirten ünlü sunucu, “Allah herkese benimki gibi bir evlilik nasip etsin. Şu an hayatta en çok istediğim şey anne olmak” şeklinde konuşmuştu. Seray Sever, Instagram hesabından paylaştığı isteme töreninden fotoğrafına, "Artık Sünbül oluyorum. Değerli aile büyüklerimiz kocaman güzel bir aile olduk. Sevgiyle, hürmetle" notunu yazmıştı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS