Seray Sever: “Evimizde özel hemşire var”

Seray Sever: “Evimizde özel hemşire var”

Seray Sever: “Evimizde özel hemşire var”

2018 yılında Eray Sünbül ile dünyaevine giren Seray Sever geçtiğimiz ay annelik heyecanı yaşamıştı. Bir süre hastanede kaldıktan sonra eve çıkan Seray Sever, yaşadığı duyguyu anlattı. (Posta)

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

2018 yılında kendisinden 10 yaş küçük Eray Sünbül ile dünyaevine giren Seray Sever, geçtiğimiz aralık ayında sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile hamile olduğunu duyurmuştu.

Bir süredir Bodrum'da gözlerden uzak bir hayat süren Sever, "Çok emek verdik, çabaladık. Tam annemin hamile kaldığı yaşta hamile kaldım. Çok dua ettik, Allah da nasip etti. Bizimkisi planlı bir süreçti, Allah dualarımızı kabul etti.

Hep ikiz bebek istiyordum. Allah gönlümüze göre verdi" ifadelerini kullanmıştı.

Evde geçirdikleri ilk günü anlatan Sever, şöyle konuştu: “Anneler Günü’nde çıktık. Bizim her şeyimiz özel günde oluyor! Evde ilk gece iyiydi.

Bebekler çok minik oldukları için evde özel bakım hemşiremiz var. Çocuklar daha güvende olsun diye yardımcı oluyorlar. Hastanede de zaten kaldığımız 20 gün boyunca çift hemşire onlarla ilgilendi. Bu düzene evde de devam etmek istedik. İyiler, çok hızlı kilo almaya başladılar.

Bugün hatta banyomuzu yaptık. Gün sadece onlarla geçiyor. Emzir, altını değiştir, gazını çıkar, mamasını yedir. Bir saat geçiyor yine aynı şey. Başka bir şey yapmıyoruz yani şu an.”