Serdar Ortaç borçlarını kapadı

A A

17.01.2022 - 10:34

Serdar Ortaç uzun süredir kumar borçları nedeniyle zor günler yaşadığını sık sık belirtiyordu. Önceki akşam Maslak’ta bulunan bir mekanda sahne alan Serdar Ortaç, borçları hakkında yeni bir açıklama yaptı.

Serdar Ortaç borçlarını kapadı

2014 senesinde İrlandalı model Chloe Loughnan ile evlenen Serdar Ortaç 2019 yılında evliliklerini sonlandırmıştı. Serdar Ortaç daha sonra ise kısa süre Seçil Gür ile aşk yaşamıştı. Son dönemde bankalara olan borçları yüzünden zor günler yaşadığını belirten Serdar Ortaç’a yeni yıl uğurlu geldi.

Kumar borcu yüzünden bankaya 10 milyon TL, eski eşi Chloe Loughnan'a ise 600 bin TL nafaka borcu olan Serdar Ortaç, temize çıktığını açıkladı.  Maslak'taki bir mekanda sahne alan 51 yaşındaki Serdar Ortaç, tüm borçlarını kapattığını söyledi.  Ortaç "2022'ye çok güzel başladım. Bütün borçlarımı ödedim. Hayata yeniden başlıyor gibiyim. Borç yiğidin kamçısı derlermiş, büyük kamçı aldım ama hepsi bitti. Şükürler olsun Allah'a, şimdi tertemiz pamuk gibi sahneye çıkacağım" şeklinde devam etti. Bundan sonraki planlarından bahseden Ortaç, kazancını artık tek başına yemeyeceğini, arkadaşlarına dağıtacağını söyledi. Geçen ay borçlarının silindiğine dair haberler çıkan Ortaç, "Kim kimin borcunu siliyor bu devirde" diyerek yazılanları yalanlamıştı.