magazin haberleri

Serdar Ortaç: ‘Evlendiğim için çok pişmanım’

Serdar Ortaç: ‘Evlendiğim için çok pişmanım’

Serdar Ortaç, Alaçatı'da arkadaşlarıyla yemek yerken evlendiğine çok pişman olduğunu söyledi.

Habertürk'ten Esin Övet'in yazısına göre, Serdar Ortaç, Alaçatı'da bir restoranda arkadaşlarıyla yemek yediği sırada eşi Chloe Loughnan ile evlendiğine pişman olduğunu söyledi. İşte Övet'in yazısı:


Yer: Alaçatı Ferdi Baba


Tarih: 10 Ağustos 2016 Çarşamba


Saat: 22.30


Masada: 4 kişi oturuyor. 3’ü erkek, 1’i kız. O kız da Esra Eron.


Bunları neden mi yazıyorum? Serdar Ortaç şimdi yazacaklarımı yalanlayacak da o yüzden. Çünkü bazı sanatçılar vardır ki her şeyi yalanlarlar.


Serdar Ortaç da eğer işine gelmeyen bir haber yapılı- yorsa “Yalan” der. O yüzden yazı- yorum ki kayıtlara geçsin diye. Chloe ile evlendiği günden beri, “Evliliğim şöyle güzel, böyle güzel. Mutluluktan ölüyorum. Herkese evlenmeyi öneriyorum. Aman karıma şöyle âşığım, böyle âşığım” diyen Serdar Ortaç, Alaçatı Ferdi Baba’da, “Nereden evlendim? Evlendiğim güne lanet olsun. Çok pişmanım” diyerek küfürler ediyordu.


 


Ağza alınmayacak küfürler olduğu için burada yazamıyorum. Ama benden kendisine küçük bir tavsiye: Aman Serdar dikkat! Ses tonunu biraz daha iyi ayarla. İnan yan masadaki herkes seni dinlemiş. Çünkü sen, karın Chloe ile mutluluk pozları verip “Şöyle âşığım, böyle âşığım” dediğin için insanların ekstra dikkatini çekmiş “Evlendiğime çok pişmanım” konuşmaların. Bir de tabii ekstra küfürlü konuşunca olanlar olmuş. Yan masada oturan birçok kişinin kayıtlarına geçmiş.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS