Seren Serengil photoshop'u abarttı

Seren Serengil photoshop'u abarttı

Seren Serengil photoshop'u abarttı

Photoshop'tan vazgeçmeyen Seren Serengil, önceki gün filtreli yeni fotoğraflarını Instagram'dan yayınladı. Kolunu yamultan Serengil, yine sosyal medyanın diline düşmekten kurtulamadı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Uzun süredir sahneye çıkmayan Seren Serengil (50), önceki akşam Batum’da dinleyicileriyle buluştu. Zayıflık uğruna bıçak altına yattığından bu yana sağlık sorunlarıyla boğuşan ve 43,5 kiloya kadar düşüp, ameliyat olan Serengil, konser verdi.

Seren Serengil, geceden fotoğrafları da Instagram hesabından yayınlamayı ihmal etmedi. Ünlü isim, gönderilerine, "Ne güzel bir geceydi... Ne güzel bir karşılama, ne coşkulu, ne sıcak, ne eğlenceliydi. Emeği geçen herkese tüm ekibime ve dostlarıma teşekkürler. Yine geleceğiz, hoşça kal Batum..." ifadelerini not düştü.

Serengil'in sahneden paylaştığı fotoğraflara yorum yağdı. Photoshop'u fazla kaçıran Seren Serengil'in bir karede kolunu yamulttuğu görüldü. Birçok kullanıcı Serengil'in gönderisine, "Kolun nerede?" ve, "Keşke gerçek bir fotoğraf olsaydı." şeklinde yorumlar yaptı.

Sosyal medyada adeta alay konusu olan ünlü isim, ardından sahnedeki diğer fotoğraflarını da yayınlamaya devam etti.