Seren Serengil'den dikkat çeken evlilik açıklaması  

A A

20.03.2022 - 17:13 Son Güncelleme:

Sunucu ve şarkıcı Seren Serengil, önceki akşam Maslak’ta bulunan bir mekanda sahne aldı. Seren Serengil, yaptığı evlilik açıklamasıyla şaşırttı. Öte yandan Seren Serengil, yaptığı yorumla Gülşen'e göndermede bulundu. (Posta)

Seren Serengil'den dikkat çeken evlilik açıklaması   

Sahne öncesinde basın mensuplarını kulisinde ağırlayan Serengil, "17 yıl sonra zor bir işi başardım. Artık yeni nesle de hitap ettiğimi düşünüyorum.

Bu akşam yoğun kar yağışına rağmen tıklım tıklım ve beni çok sevindirende bu. Salon Birleşmiş Milletler gibi. Amerika'dan gelen var, Almanya'dan gelen var, Belçika ve Hollanda'dan gelen var.

Daha büyük bir mutluluk hayal edemiyorum şu an." ifadeleriyle yaşadığı heyecanı gazeteciler ve muhabirlerle paylaştı.

Tercih ettiği sahne kıyafetiyle ilgili gelen soruya da yanıt veren Serengil, "Sahne böyle cesur kıyafetleri kaldırır.

Bu bir şov ama hareketler çok önemli. Bazen Gülşen'i eleştiriyoruz ama kıyafetlerini değil yaptığı hareketleri eleştiriyoruz. Yoksa ben sahneye çıktığım ilk günden beri dekolte giymişimdir.

Sanatçının bir ağırlığı olmalı. Gidip de müşterimin kucağına oturmam mümkün değil. O bana güzel gelmiyor" sözlerini kullandı.

Seren Serengil, son olarak yeniden evlenip evlenmeyeceği konusundaki sorulara ise "Ben artık imzamı kâğıda değil kalbime atıyorum.

O süreçler beni çok yıprattı. Artık evlilik düşünmüyorum." ifadeleriyle herkesi şaşırttı.