Serkan Çayoğlu düğün sebebiyle projelerini iptal ettiği iddialarına yanıt verdi

Serkan Çayoğlu düğün sebebiyle projelerini iptal ettiği iddialarına yanıt verdi

Serkan Çayoğlu düğün sebebiyle projelerini iptal ettiği iddialarına yanıt verdi

2022 yazında kendisi gibi oyuncu Özge Gürel ile nikah masasına oturmaya hazırlanan Serkan Çayoğlu, geçtiğimiz akşam arkadaşı Bedri Güntay ile Etiler'de görüntülendi. Ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtlayan yakışıklı oyuncu, düğün sebebiyle projelerini iptal ettiği iddialarına yanıt verdi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Son olarak TRT1 ekranlarında yayınlanan 'Kıbrıs Zafere Doğru' rol alan Serkan Çayoğlu, yakın arkadaşı Bedri Güntay, geçtiğimiz akşam Etiler Akmerkez’de görüntülendi. Basın mensupları ile ayaküstü sohbet eden ikili “Hava soğuk, küçük bir işimiz vardı alışveriş merkezinde o yüzden geldik” dedi.

2015 yılında 'Kiraz Mevsimi' adlı dizinin setinde tanıştığı Özge Gürel'le arkadaşlığı aşk dönüşen ve önümüzdeki aylarda güzel oyuncu ile nikah masasına oturacak olan Çayoğlu, muhabirlerin; “Özge Gürel ile evlilik hazırlığından dolayı projeleri iptal ettiğiniz haberler çıktı. Neler söylemek istersiniz?” sorusuna yanıt verdi.

Yakışıklı oyuncu, konuyla ilgili; “Evet, düğün ile çakıştığı için projeyi iptal etmek durumunda kaldım. Daha güzel sürprizlerim var. Düğün hazırlıklarımız devam ediyor” açıklamasını yaptı.

Çayoğlu, basın mensuplarının “Düğünün Ege’de olacağı konuşuluyor. Yer belli mi?” sorusuna ise “Düğün yeri ve düğün ile ilgili ayrıntı vermeyeceğim” diyerek güldü. İkili ardından alışveriş merkezini gezdi.

Geçtiğimiz haftalarda 'Pera Palas'ta Gece Yarısı' adlı dizisinin özel gösterimine katılan çiftten Serkan Çayoğlu, son oynadığı dizi için uzun süre Kıbrıs'ta kalmasının ikisi için de zor geçtiğini söylemişti. 

Yaz aylarında çıktıkları Amerika tatilinde Özge Gürel’e sürpriz yaparak evlenme teklif eden Serkan Çayoğlu, “evet” yanıtıyla havalara uçmuştu. Serkan Çayoğlu'nun sevgilisi Özge Gürel'in parmağına taktığı özel tasarım pırlanta yüzüğün fiyatının ise 370 bin lira olduğu öğrenilmişti.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Evlilik teklifinin ardından uzun yıllardır birlikte olan oyuncu çiftin, yaz aylarında nikah masasına oturacağı iddia edilmişti. Konuyla ilgili ilk açıklama ikiliden Özge Gürel'den gelmişti.

‘Hayaller ve Hayatlar’ dizisinin çekimlerinde objektiflere yansıyan Gürel, konuyla ilgili; "Evet doğrudur. Yazın olacak ama tarihi net olarak belli değil. Serkan’ın işleri yeni bitti. Benim işim yeni başladı. Bir türlü bir araya gelip organizasyon yapmadık" ifadelerini kullanmıştı.