Serkan Kaya ile arabesk rüzgarı esti

Serkan Kaya ile arabesk rüzgarı esti

Serkan Kaya ile arabesk rüzgarı esti

Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production organizasyonu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında dün akşam Serkan Kaya ile arabesk rüzgârı esti.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Arabesk müziğin güçlü sesi Serkan Kaya, 'Gönül Bahçem' şarkısıyla başlattığı müzik şölenine 'Tanrı İstemezse', 'Kara Gözlüm', 'Kalakaldım Kışın Ortasında' gibi sevilen parçalarıyla devam etti. Gece boyunca hit şarkılarının yanı sıra arabesk müziğe damga vuran eserler ve türkülerle müzikseverlere unutamayacakları bir gece yaşattı.

Serkan Kaya’nın 'Bülent Özdemir Şarkıları' albümünde seslendirdiği ‘Kaçak’ şarkısı ilk kez Boğaz’da yankılandı. Kaya, yeni şarkısının heyecanını binlerce hayranıyla paylaşırken şarkının video klibi de ilk kez Kuruçeşme Açıkhava izleyicilerinin beğenisine sunuldu

Serkan Kaya o anları, "Kaçak şarkısını baştan sona dinleyelim mi artık?” diyerek, duyurduktan sonra sözleri Sezen Aksu’ya ait olan şarkının bestekârı Bülent Özdemir’i sahneye davet etti. Birlikte şarkının video klibini izleyen ikili, 'Kaçak' düetiyle de müzikseverleri mest etti.

 

Serkan Kaya, yeni şarkısını paylaştığı dakikalarda sahneye gelen pastayla 47'nci yaşını da sevenleriyle birlikte kutladı. Konserinde birden fazla kutlama heyecanı yaşayan Kaya, pastasını kesince tüm salondan "Mumları üfle” sesleri yükseldi. Hayranlarının uyarısıyla mumlarını söndürmediğini fark eden Serkan Kaya, “Elimiz ayağımız karıştı” diyerek mumları üfledi.