magazin haberleri

Sessizlik yemini

Beren Saat, yaptığı Instagram paylaşımlarıyla “boşanma” dedikodularını alevlendirmeye devam ediyor. Ancak sosyal medyadaki aktifliğinin aksine, Kenan Doğulu ile ilgili sessizlik yeminini bozmuyor.Beren Saat, yaptığı Instagram paylaşımlarıyla “boşanma” dedikodularını alevlendirmeye devam ediyor. Ancak sosyal medyadaki aktifliğinin aksine, Kenan Doğulu ile ilgili sessizlik yeminini bozmuyor.
Beren Saat-Kenan Doğulu çifti haftalardır bir arada görünmüyor. Saat yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla da ayrılık dedikodularını alevlendiriyor.
Son olarak Instagram’da Oscar Wilde’ın “Asla sana sıradanmışsın gibi davranan birini sevme” cümlesini paylaşan Saat, önceki gün bir kız arkadaşıyla Arnavutköy’de görüntülendi.
Bir kafede yaklaşık 3 saat oturup arkadaşıyla sohbet eden ünlü oyuncu, çıkışta yöneltilen sorulara yine yanıt vermek istemedi. En son Kenan Doğulu’nun konserine gitmemesi hatırlatılan Beren Saat, “Ben sizinle sokakta ne zaman konuştum ki... Konuşmak istemiyorum” diyerek uzaklaştı.
Beren Saat, tüm ısrarlara rağmen sorulara yanıt vermedi ve kafede uzun uzun sohbet ettiği arkadaşına sarılarak oradan uzaklaştı.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS