Sevda Dalgıç'tan 'evlilik' açıklaması

Sevda Dalgıç'tan 'evlilik' açıklaması

Sevda Dalgıç'tan 'evlilik' açıklaması

Bir döneme damga vuran 'Arka Sıradakiler' dizisinde hayat verdiği 'Özge' karakteriyle ünlenen Sevda Dalgıç ile dizide 'Oktay' rolünü üstlenen Bülent Çetinaslan, Nişantaşı'nda birlikte objektiflere yansıdı. Geçtiğimiz yıl Emir Güvenç ile hayatını birleştiren Sevda Dalgıç, evliliği hakkında konuşurken, 'Arka Sıradakiler'in yeniden ekrana döneceği iddiasına da yanıt verdi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Sevda Dalgıç, geçtiğimiz yıl Ağustos ayında iş insanı Dilge Emir Güvenç ile Baltalimanı'nda bir mekanda dünyaevine girmişti. Çiftin düğününe yaklaşık 200 kişi katılmıştı.

Çift, düğün öncesinde basın mensuplarının karşısına çıkarak soruları yanıtlamıştı. İki sene olmadan evlenme kararı aldıklarını söyleyen Sevda Dalgıç, ''Güzel bir evlilik teklifi aldım, çok güzeldi. Sürpriz yapmıştı'' demişti.

Dilge Emir Güvenç ise şöyle konuşmuştu: ''İçimden geldiği gibi duygusal bir evlilik teklifi yaptım. Balayı için yurt dışı düşünüyoruz ama yakın yerlere gitmek istiyoruz. Birkaç yer araştırdık, çok uzaktı, jetlag olmasın diye mesafesi kısa yerleri tercih edeceğiz''

 

Gelin arabasının arazi aracı olması hakkında ise Güvenç, ''Biraz ekstrem sporlarını seviyorum. Kardeşimin özel bir ekibi var. Sevda çok istediği için onlar da sağ olsun bize jest yaptılar'' şeklinde konuşmuştu.

 

Yapımcılığını Birol Güven'in, yönetmenliğini ise Hamdi Alkan üstlendiği, yayınlandığı 2007-2012 yılları arasında çok konuşulan drama ve gençlik türündeki 'Arka Sıradakiler' dizisinde birlikte rol alan Seda Dalgıç ile Bülent Çetinaslan, Nişantaşı City's'de görüntülendi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Çetinaslan, ''Netflix'te yeni bir projem var. Bazı görüşmelerim olacak. Kendi işimi yaptığım şirketimde çalışmalarım da devam ediyor'' açıklamasında bulundu.

 

Dilge Emir Güvenç ile evliliği hakkında konuşan Sevda Dalgıç, ''Evlilik güzel gidiyor. Kafası uyuşan her insana tavsiye ediyorum evliliği. Korkulacak gibi değil'' dedi. ''Çocuk düşünüyor musunuz?'' sorusuna ünlü isim, "İstiyoruz. Bakalım Allah bize neler yaşatacak'' cevabını verdi.

 

Spor eğitmenliği yapan Dalgıç, ''Online derslere başladım. Çok insan soruyordu. Onlara yardım ediyorum'' açıklamasında bulunurken, 'Arka Sıradakiler'in ekrana döneceği haberleri hakkında ise, ''Geçen sene Birol Güven ile konuşulup, toplantılar oldu. Şu an durdu o süreç'' ifadelerini kullandı. Çetinaslan da ''Zaten YouTube'a bir şeyler yaptık. Belki hep beraber YouTube ya da dijital platforma bir şeyler yaparız'' dedi.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber