magazin haberleri

"Sevgili kara kalpli takipçiler, yeter çirkinliğiniz"

Dansçı ve koreograf Burçin Orhon, sosyal medya üzerinden kendisine ve ailesine yönelik saygı kurallarını aşan eleştirilere sonunda dayanamadı.Orhon, Kuşadası'nın Caferli Köyü'nde düzenlenen bir festival kapsamında dans gösterisi sunan kızı Zeynep Uygur'un videosunu paylaşmıştı. Birçok takipçisinden beğeni alan bu videolara bazı takipçiler saygı ve terbiye kurallarını aşan saygısız yorumlar yaptı.
Bunun üzerine Orhon da dayanamadı ve Instagram sayfasından bir mesaj yayınladı. İşte Burçin Orhon'un mesajı " Sevgili kara kalpli hakaretçiler, teşekkür ederim. Sayenizde yorumları okunan bir kaç kişiden biriyim. Yani yazdıklarınızla diğer takipçileri epey eğlendiriyorsunuz.
Bana gelince, ben ne iltifatlara kendimi kaptırıp uçarım, ne de hakaretlere oturup üzülürüm. Neticede kimseyi tanımıyorum. Ancak şuna üzülüyorum. Ben ne yaptım da beni üzmek için uğraş veriyorsunuz? Etliye sütlüye karışmam. Sayfam kendi halinde vs. Nasıl oluyor da hiç dil uzatılmayacak konulara kadar yazabiliyorsunuz.
Şu ana kadar herkesin insan yerine konma hakkı vardır diye adam yerine koyup cevap yazıyordum. Ama artık kızlarım ve aileme dil uzatan herkesi siliyorum.
Tabii başka fake (sahte) hesap açıp bir yerden hortlarsınız. Beslenmeniz şart. Ama bundan sonra hiç birinizi adam yerine koymuyorum. Burası huzurlu bir sayfa. Benim takipçim bana yeter. İsterse 100 kişi kalsın. Üslupsuz yazanlara cevap vermiyorum. Yeter çirkinliğiniz."
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS