Şevval Şahin'in 23'üncü yaş partisi!

Şevval Şahin'in 23'üncü yaş partisi!

Şevval Şahin'in 23'üncü yaş partisi!

2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, 13 Eylül de 23'üncü yaşına bastı. Doğum günü için parti düzenleyen ünlü isim; rengarenk, pırıltılı elbisesiyle verdiği pozları Instagram hesabından paylaştı. Kısa sürede sosyal medyada gündem olan Şahin'e, takipçilerinden yorum yağdı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Şevval Şahin, geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Murat Kazancıoğlu ile görüntülenmişti. Sürpriz bir ilişkiye başlayan ikili, ilk kez objektiflere yakalanmıştı. El ele Bebek sokaklarında dolaşan Murat Kazancıoğlu ve Şevval Şahin, kameraları fark edince panik olmuştu.

Görüntülendikleri anda birbirlerinin ellerini bırakmayı tercih eden çift, kısa süre konuştuktan sonra bir mekana yönelmişti. Şahin ve Kazancıoğlu, basın mensuplarının "Hayırlı olsun" sözlerini, "Teşekkürler” diye cevaplandıktan sonra koşar adım mekana giriş yapmıştı.

 

Şahin, sonrasında ise Arnavutköy'de yürüyüş yaparken kameralara yansımıştı. Kazancıoğlu'nun ailesinin kendisini istemediği haberleri hatırlatılan tescilli güzel, şaşkınlıkla, "Her şey yolunda, öyle bir şey yok. Haberi de görmedim bu arada, nereden çıktı?" diye konuşmuştu. İlişkinin nasıl ilerlediği sorularına Şahin, "Süper, dört dörtlük" diye cevap vermişti.

Özel hayatının yanı sıra sosyal medya paylaşımlarıyla da sık sık gündem olan tescilli güzel, 408 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından yayınladığı yeni kareleriyle yine adından söz ettirmeyi başardı.

Geçtiğimiz günlerde 23'üncü yaşına giren ve doğum günü partisi için derin dekolteli, renkli elbisesiyle objektif karşısına geçen ünlü isim, fit halini gözler önüne serdiği karelerini peş peşe paylaşarak; "Peri kızı ya da elf gibi hissettim" notunu yazdı.

Şahin'in kısa sürede binlerce beğeni alan karelerine; "Elbisenin renklerine bayıldım", "Zirve tek kişiliktir" ve "İyi ki doğdun güzellik" gibi yorumlar yazıldı. Öte yandan Şevval Şahin, izleyici olarak katıldığı Nihan Peker defilesinde köy okullarına yardımda bulunduğu söylemiş ve şöyle konuştu:

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

"İşlerimle uğraşıyorum, bir süredir İstanbul'dayım. Güzel birkaç proje var, onları değerlendiriyorum ve burada olmaktan keyif duyuyorum. Yardımda bulunduğum yerlere gidemedim, kitap yolladım ama nisan ayında Mardin'e gidip orada kütüphane yaptırmak istiyorum."