magazin haberleri

Şevval Sam'dan ‘Ninniler’ albümü

Şevval Sam'dan ‘Ninniler’ albümü

Ünlü sanatçı Şevval Sam çocuklar için 'Ninniler' adlı bir albüm çıkaracağını açıkladı.

'Bodrum Masalı' dizi ekibini Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan ziyaret etti. Set ekibini ve oyuncuları ziyaret eden Gödekmerdan oyunculara ve set ekibine Bodrum’u tanıttıkları için teşekkürlerini sundu. Dizi çekimlerini de izleyen Gödekmerdan, ekibe her türlü desteği vereceğini de söyledi.


Şevval Sam ve Timuçin Esen ile de muhabbet eden Gödekmerdan dizi ekibiyle fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.


Kaymakam Gödekmerdan’la konuşmasının ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü sanatçı Şevval Sam, Bodrum’da taşınmayı düşündüğünü açıklayarak, “Bodrum’da olmak çok keyifli. Bodrum’un kışını hiç görmemiştim. Böyle güzel bir ortamda böyle güzel insanlarla çalışmak çok güzel. Bodrum’a yerleşmek gibi bir fikrim var. Koşullara bakacağım ve ilk defa kışı Bodrum’da geçireceğim. Bu iklimi çok seviyorum. Bu iklimde kışı eğer rahatça atlatabildiğimi görürsem kalırım artık burada.


İstanbul’un kaosu yormaya başladı artık beni. O yüzden düşünüyorum Bodrum’a yerleşmeyi. Yeni albüm müjdesini veren Şevval Sam, “Dizi yoğun geçiyor ama bu benim müzik çalışmalarıma engel değil. Çocuklar için bir sürpriz hazırlıyorum.


Yılbaşına kadar bir 'Ninniler' albümü çıkarmayı düşünüyorum. Onlara olan sorumluluğunu yerine getirmiş olacağım bir anlamda. 0-5 yaş gurubunun hayaller ve güzel duygular içerisinde uyuyacağı bir ninniler albümü hazırlıyorum.


Albümde 10 şarkı ve 2 tanede öykü var. Şarkıları ben yaptım, öyküleri de ben yazdım. İnşallah çocuklara böyle bir sürprizim olacak. Severek yaptığım proje olan 'Toprak Kokusu' albümünün yenisi de ufak ufak hazırlanıyor. Ninnilerden sonra Toprak Kokusu 2 için çalışmalara başlayacağım” dedi.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS