magazin haberleri

Şeyma Subaşı'dan ortaya çıkan iddialardan sonra radikal karar

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, evlilik hazırlığı yaptığı Mohammed Alsaloussi ile ilgili ortaya atılan "Aslında milyarder değil, dolandırıcı" iddialarından sonra radikal bir karara imza attı. İşte detaylar...Geçtiğimiz haftalarda sosyal medya kullanıcıları tarafından Şeyma Subaşı'nın evlenmeye hazırlandığı Mohammed Alsaloussi’nin, aslında milyarder değil dolandırıcı olduğu, sahte isim kullandığı, babasının da bir şirkette pazarlama müdürü olarak çalıştığı öne sürülmüştü.

Subaşı, bu iddialarla ilgili sessizliğini bozmuş ve "Yazılanlar saçma. Babası, mirasından payına düşen parayı buna vermiş. Mohammed parayla oynamasını iyi biliyor. Adamı dolandırıcı yaptınız, nasıl bir şey bu! O çok akıllı, nereye yatırım yapacağını biliyor. Pasaport olayı da şöyle; Mohammed’in 7 tane soyadı var. Amerika’da yaşadığı için 'Mohammed Alsaloussi'yi kullanıyor" açıklamasını yapmıştı.

Fenomen isim, "Vallahi çok sinirleniyorum. '800 bin TL'ye aldı yüzüğü' yazmışlardı. 'Aşkım böyle yazmışlar' dedim, 'Bari dolar yazsalardı' deyip güldü. Ben de 'Yazabilir miyim?' diye sordum, 'İstediğini yaz' dedi" ifadelerini kullanmıştı. Konuyla ilgili son olarak Mısırlı gazeteci Amer Fouad, geçtiğimiz günlerde Mohammed Alsaloussi hakkında Günaydın'dan Sonat Bahar'a çarpıcı açıklamalar yapmıştı.

Yıllarca Mısır'da yaşamış bir gazeteci olarak Mohammed Alsaloussi ismini hiç duymadığını ve bu ülkede adından söz edilen bir iş adamı da olmadığını belirten Amer Fouad, Şeyma'nın sevgilisi hakkında, "milyarder falan olamaz" yorumunda bulunmuştu.

Mısırlı gazeteci, "Adam Mısır için bir bilinmeyen. Mısır'ın en zengin sekiz ailesinden birinin mensubu olduğu yalan! Tüm listeleri 2017 yılına kadar inceledim, adı bile geçmiyor. Zaten Mısır'ın zengin listesini iki büyük aile oluşturuyor. O da Medoo'nunki değil." demişti.Sevgilisi hakkında ortaya atılan iddiaların ardından ünlü fenomen Subaşı, Instagram'daki yorumlara sınırlama getirdi. Subaşı'nın gönderilerine, sadece takip ettiği kişiler yorum yapabilecek.

Instagramda 3,2 milyon takipçisi bulunan 30 yaşındaki fenomen Şeyma Subaşı'nın takipçilerinin, buna nasıl tepki vereceği ise merak konusu oldu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS