magazin haberleri

Shaughna Phillips'in paylaşımı olay oldu

Katıldığı bir yarışma programıyla ün kazanan genç yıldız Shaughna Phillips, bir sağlık sorunundan kaynaklandığı ve "içine kapanmasına neden olduğu için" baldırlarından yağ aldırdı.Bu yılın başında İngiltere'de ekrana gelen Love Island (Aşk Adası) adlı yarışma programıyla adını duyuran Shaughna Phillips, kalınlığından yakındığı bacaklarının daha ince bir görünüme kavuşması için bıçak altına yattı ve baldırlarından yağ aldırdı.

26 yaşındaki Shaughna Phillips, geçirdiği operasyonla ilgili olarak da sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımlar yaptı.

Phillips, katıldığı yarışma sayesinde kendisine bazı kozmetik ve estetik prosedürler armağan edildiğini ancak baldır operasyonunun finansal giderini ise kendisinin karşıladığını belirtti.

Shaughna Phillips, İngiliz basınına verdiği röportajda aslında bacaklarının baldır kısmından yağ aldırmasının bir sağlık sorunundan kaynaklandığını anlattı.

Phillips, lipödem olarak adlandırılan bir sorunu olduğunu belirterek "Bu, vücudunuzun herhangi bir yerinde ödem toplanmasına neden olabilir. Benimki de baldırlarımda toplanmıştı. Egzersiz de bu sorunun çözümü değil" diyerek neden bıçak altına yattığını anlattı.

Shaughna Phillips, operasyonu bu ayın başlarında geçirdiğini söyledi. Phillips, bacaklarının görüntüsü yüzünden yıllarca kendini kötü hissettiğini ve içine kapandığını söyledi.

Genç yıldız, baldırlarındaki yağları alacak bir operatör bulduktan sonra bıçak altına yattığını şimdi de evde dinlendiğini belirtti.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS