magazin haberleri

Sibel Can sahneden düştü

Sibel Can, Kıbrıs Les Ambassadeurs Hotel’deydi.Sibel Can, Kıbrıs Les Ambassadeurs Hotel’deydi. Şarkıcı, dördüncü parçasını söylerken, sahneden düştü. Can’a ilk müdahaleyi güvenlik görevlileri yaptı. Tentürdiyotla bacağı silinen Can’a, yara bandı yapıştırıldı.

Geçen hafta da Deniz Seki sahneden düşmüştü. Konserin bir bölümünde fondaki aydınlatmalara doğru ilerleyen ünlü şarkıcı, sahne ile aydınlatma arasındaki boşluğu göremeyince bir anda yere düşmüştü.

2019 temmuz ayında Sertab Erener sahne zemininde bulunan halıya takılıp yere düşmüştü. Sertab Erener, düşme anı görüntülerini sosyal medya hesabından paylaşarak yetkililere şöyle sitem etmişti:

 “30 yıldan fazladır sahnede şarkı söylüyorum. Çok zor yerlerde çok zor şartlarda müzik yaptım, bu ülkede müzik aşkıyla hayatına anlam katmaya çalışan her müzisyen ve artist gibi. Dün gece ilk kez sahnede düştüm, çünkü sahne diye çıktığım yer tuzaklarla doluydu. Belki sahnede ilk kez düşen ben değildim ama son olmak istediğim için bu filmi ve metni herkesle paylaşmak istedim. Şehirlerin ilçelerin beton yığını haline gelmesinden dolayı rahatsız olmayan ilgililer bir zahmet o betonu en azından bu sahnenin güvenilir olması için kullansalar! Elle sayılır sayıda konser yapabildiğimiz bu sahneleri, sanatçıların güvenliğini düşünüp düzeltseler. Bu konserlerin o salonlarda yapılması için belediyelerden kiralandığını da hatırlatarak, herkese sevgilerimi sunarım.”

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS