magazin haberleri

Sinan Akçıl'dan boşanma sonrası ilk açıklama

Şarkıcı Sinan Akçıl, oyuncu sevgilisi Burcu Kıratlı ile 9 ay önce dünya evine girmişti. Aşk hayatıyla ve çapkınlıklarıyla sürekli gündeme gelen Akçıl'ın evlenmesi herkesi şaşırtmıştı.
Çift, geçtiğimiz haftalarda Beykoz Adliyesi'nde tek celsede boşandı. Sinan Akçıl adliye çıkışı, "Herkes için hayırlısı olsun. Anlaşmalı boşandık" demişti. 
Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı ile biten evliliğinden sonra '2. Sayfa' programına konuştu. İşte Akçıl'ın açıklamalarından satırbaşları:
"Yurt dışına gitmedim. Ben hep Türkiye sınırları içinde değişik yerlerdeydim." diyen Akçıl, "Burcu Kıratlı ile evliliğini inatlaşma mı bitirdi? " sorusu üzerine açıklama yapmaktan kaçınarak, "İnsan yaşadığı özel duyguların arkasından bence hiç bir zaman konuşmamalı" dedi. 
Sinan Akçıl - Ferhat Göçer'le yaşadığı polemikle ilgili de açıklamalarda bulundu. Akçıl o dönem hala eşi olan Burcu Kıratlı ile katıldıkları bir düğün töreninde Ferhat Göçer'in sahnede Akçıl'ın eski sevgilisi Hadise ile ilgili konuşmaları üzerine kızmış ve Göçer'e: Densiz demişti. 
Ferhat Göçer de, "Sinan'dan bu konuşmayı yapmak için izin aldım. Medya maymunu" sözleriyle Akçıl'a yanıt vermişti. 
Sinan Akçıl bugün yaptığı açıklamada, "Benden sadece şarkının hikayesini anlatmak için izin aldı. "Mahsuru yoksa şarkıyla ilgili bir hikaye anlatmak istiyorum" dedi bana sadece Ben nereden bileyim bu kadar magazin sevdalısı olduğunu. "
Ama bundan sonra şarkılarımı söylerse Mehmetçik Vakfı'na bağışta bulunacak. Herhangi bir özür dilemedi. Ömür Gedik'te aramadı beni.
Bunu söylemeyecektim aslında ama söyleyeyim Ferhat Göçer'in kızı Yağmur mesaj attı ve "Babamı cezalandırdığın için teşekkür ederim" dedi.
Kızım şarkısını çok seviyormuş o sanırım bununla ilgili de bir üzüntüsü olmuş bana teşekkürlerini iletti.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS