Sinem Öztürk, Hazal Kaya'ya destek verdi

Sinem Öztürk, Hazal Kaya'ya destek verdi

Sinem Öztürk, Hazal Kaya'ya destek verdi

Önceki gün Etiler'de görüntülenen Sinem Öztürk, Hazal Kaya’nın erkek oyuncuların kadın oyunculardan daha fazla ücret aldığı açıklamasında meslektaşına hak verdi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Sinem Öztürk, önceki gün Etiler’de görüntülendi. Kuaför öncesi soruları yanıtlayan oyuncu, yazdığı senaryolarından bahsetti. Öztürk, "Bir tanesi hazır şimdi ondan haber bekliyoruz. Çok heyecanlıyız. Bir tanede sinema filmi hazırlıyoruz şimdi. Ön görülen bir kastımız var ama tüm detayları imza atmadan söylemiyim, imza atınca söylerim” dedi.

 

Senaryoların konularından bahseden oyuncu, "Bir tanesi dönem dizisi, bir de çok keyifli bir aşk filmi gelecek. Dönem dizisi 80’li yılları anlatan çok güzel bir iş olacak” ifadelerini kullandı.

 

Muhabirlere "Biz aşk hikayelerinde eksik kaldık" diyen Sinem Öztürk, "Alıp bizi sürükleyecek aşk hikayesi olacak, biraz biz daha o kafalardayız biz" diye konuştu.

 

Oyunculuğa döneceğini söyleyen Öztürk, "Çocuklar büyüdü, üç yaşına getirdik artık çok şükür. Artık yavaş yavaş döneceğim. Eşimle alakalı bir iş değil, biz karı koca eve iş götürmek istemiyoruz. Evliliğin dengesi zaten önemli iş sokunca zor olur diye” dedi.

 

Meslektaşı Hazal Kaya’nın erkek oyuncuların, kadın oyunculardan daha fazla ücret aldığı açıklamaları sorulan Sinem Öztürk, konu hakkında görüş bildirdi.

 

Oyuncu ”Hazal’ıma katılıyorum, o doğru söyler her zaman. Dünyada böyle bilmiyorum. Türkiye’deki dengeyi ben artık çözemiyorum, özellikle bu Instagram ve sosyal medyadan sonra rakamlar konuştuğu için. Sadece beğeni ve rakamlar üzerinden insanların yetenekleriyle konumlandırıyorlar. Son derecede yanlış buluyorum" dedi.