magazin haberleri

Siyah Beyaz Aşk dizisinin 3. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Siyah Beyaz Aşk dizisinin 3. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Kanal D'nin beğeniyle takip edilen dizisi Siyah Beyaz Aşk'ın yeni bölüm fragmanı 23 Ekim'deki bölüm sonrasında merakla beklenmeye başlandı. Geçtiğimiz haftalarda yayın hayatına başlayan dizide Aslı ile Ferhat'ın aşk hikayelerinin başlangıcı ekrana taşınmıştı. Siyah Beyaz Aşk'ın 3. bölümünün tanıtım videosunun ise cuma günü yayınlanması bekleniyor...

Siyah Beyaz Aşk'ın ilk bölümünde dizinin ana konusunu oluşturan hikaye TV izleyicisinin beğenisine sunulmuştu. Diziseverler tarafından büyük beğeni toplayan ilk bölümde genç kızın yaşadığı problemler izleyiciyi ekran başına kilitlemişti. İşte Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol'un başrollerini paylaştığı Siyah Beyaz Aşk'ta bu hafta yaşanacaklar...


SİYAH BEYAZ AŞK OYUNCULARI İÇİN TIKLAYINIZ...2. BÖLÜM ÖZETİ


Kanal D'den dizinin gelecek bölümüyle ilgili yapılan açıklama şöyle; Aslı, Ferhat'ın ailesi ile tanışıyor! Ferhat'ın Aslı için tek seçim şansı olduğu evlilik şartı için çifti nikah masasına kadar götürüyor. Aslı, iyi bir insan bildiği Namık ile yüzleşiyor! Babası yerine koydu Namık'ın bilinmeyen karanlık yüzüne şahitlik eden Aslı, resmen yıkılıyor!


ASLI'YI HEYECANLANDIRAN TANIŞMA


Ferhat'ın annesi Yeter, Aslı ile tanışmaya halinden memnun şekilde gelir. Yeter ile birlikte gelen Gülsüm'ü de gören Aslı ne olduğunu anlayamaz ve çok şaşırır. Hiç sevmediği bir adam ile evlenmek zorunda olan Aslı, gelinlik giyip, aile içi bir törenle nikah masasına oturur. Ferhat ile zorla evlenmek zorunda kalan Aslı, bu evlilikten kurtulmak için bir çıkış yolu bulabilecek mi? Aslı gerçekleri, Ferhat'ın ailesine anlatacak mı?


GERÇEKLER NAMIK'I ZOR DURUMA DÜŞÜRECEK


Ferhat'ın Aslı'yı öldürmek istememesi Namık'ı kızdırır.  Aslı, babası bildiği Namık Emirhan'ın gerçek yüzünü çiftlikte görmüştür. Temiz kalpli olarak gördüğü kişinin, görünmeyen karanlık bir tarafının olduğunu görmesi Aslı için yıkım noktası olur. Namık, Aslı için evliliğe şükretmesini ve bu çıkmazdan kaçmaması gerektiğini söyler. İdil, Namık'ın Ferhat'a olan zaafını farkeder ve onunla konuşur. Namık, bunun nedenini İdil'e itiraf eder. Aslında Ferhat'ın dayısı değil babası olduğunu duyan İdil, çok şaşırır.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS