magazin haberleri

Siyah Beyaz Aşk 3. bölüm izleyicinin beğenisine sunuldu

Siyah Beyaz Aşk  3. bölüm izleyicinin beğenisine sunuldu

Kanal D'nin ilgiyle takip edilen dizileri arasında bulunan Siyah Beyaz Aşk'ın yeni bölüm fragmanı Aslı'nın başına gelen olayların ardından merak konusu oldu. Abisinin hayati tehlikesinin bulunması nedeniyle gerçekleri bir süre daha saklamaya devam etmek isteyen genç kız önceki bölümde tüm ısrarlara rağmen konuşmamıştı. İşte Siyah Beyaz Aşk'ta 30 Ekim Pazartesi günü yayınlanan bölümde yaşananların aktarıldığı tanıtım videosu...

Siyah Beyaz Aşk son bölümde Cem'in kardeşini aramaya devam etmesi gündem olmuş Yiğit ise Cem'le birlikte hareket etmişti. Ferhat'ın abisini hedef almamasını için sessizliğini devam ettirmeye çalışan Aslı yaşanacaklar ile ilgili şüphelerinden dolayı konuşmama hakkını kullanmıştı. Peki, Siyah Beyaz Aşk dizisinde bu hafta hangi gelişmeler yaşanacak?


SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...SİYAH BEYAZ AŞK 3. BÖLÜM ÖZETİ


Aslı, ağabeyi Cem’in hayatının tehlikeye gireceğini düşündüğü için gerçekleri açıklayamaz. Ferhat’ın karşısında dikilen kardeşi savcı Yiğit ise adalet için savaşmaya hazırdır. Aslı, zorla tutulduğu çiftlik evinde gördüklerinden sonra Namık Emirhan tarafından ölmesi kararlaştırılır. İnfazcısı olarak seçilen Ferhat, Aslı’ya tek bir şart sunar. Aslı ile evleneceği taktirde hayatını bağışlayacaktır. Aslı yaşadıklarına inanamaz ve kaçmak için her yolu denemeye hazırdır.


Aslı, Ferhat’tan kurtulma yolları ararken, akşam kıyılacak nikah onun için zamanın daraldığını hissettirir. Öte yandan Aslı’nın ağabeyi komiser Cem her yerde kardeşini aramaya başlamıştır. Ferhat’ın kardeşi savcı Yiğit de adaletin yerini bulması için var gücüyle savaşır. Namık Emirhan ve ailesinden intikam almaya hazırlanan Yiğit, Cem Çınar ile birlikte hareket eder.Nikah kıyılmadan önce olay yerine gelen Cem, Yiğit ve polis ekipleri hiç beklemedikleri bir manzara ile karşılaşırlar. Aslı’yı kurtarmak isteyen ağabeyi duyduğu şok sözler karşısında ne yapacağını bilemez. Ferhat’ın, gerçekleri itiraf etmesi durumunda ağabeyi Cem’i hedef alacağını bilen Aslı, onun güvende olması için nikaha göz yumar.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS