magazin haberleri

Siyah Beyaz Aşk 31. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Siyah Beyaz Aşk  31. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Ferhat'ın babasıyla ilgili gerçeği öğrenmesinin ardından Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Namık'ın peşinden giderken babasıyla ilgili gerçeği de öğrenen Ferhat bir yandan da Aslı ile yüzleşecek. Bebeklerinin gelecek günleri görüp göremeyeceğini soran Aslı ise Siyah Beyaz Aşk dizisinin son bölümünde Ferhat'a unutamayacağı ifadeler kullanacak.

Siyah Beyaz Aşk fragman videosu Aslı'nın Ferhat'a karşı nasıl bir tavır alacağını gösterecek. Öte yandan Aslı'nın uyarılarına rağmen silahlı bir yaşama devam eden Ferhat yine eşiyle arasının bozulmasına neden olacak. Kanal D'nin sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk'ta gelecek hafta yaşanacakların yer alacağı fragmanın ise cuma günü yayınlanması bekleniyor.

SİYAH BEYAZ AŞK FRAGMAN VİDEOSU

Ferhat’ın yakaladığı Yusuf, Aslı’nın yardımıyla evden kaçmayı başarır. Ferhat, yaralı bir halde gelen Yusuf’un, Aslı tarafından tedavi edilmesini istemişti. Sonrasında geçmişine dair bilmediklerini öğrenmek isteyen Ferhat, babasının katilinin kim olduğunu sorgulamaya başlamıştı. Babasının ölümündeki gizemi çözmek istese de bu mümkün olmamıştı. Ferhat’ın, Yusuf’a yapabileceklerinin farkında olan Aslı, evden gizlice kaçmasını sağlamıştı. Bunu öğrenen Ferhat, Aslı’nın kendisine ihanet ettiğini öğrenir.

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Özge’nin, Vildan ile Ferhat’ın kızı olduğunu öğrenen Aslı da bu haberden sonra evi terk etmeye karar verir. Bu gerçeği Ferhat’ın kendisinden saklamasını kabullenemeyen Aslı, aynı evde hep birlikte yaşayamayacağını ifade eder. Aslı’yı şaşırtan olay ise Ferhat’ın kendisine mani olmamasıdır. Aslı’nın evi terk etme kararı sonrası, aşk masallarının böyle bitmeyeceğini dile getiren Ferhat’ın asıl derdi, kendisine ihanet edilmesidir. Aslı ile Ferhat, arasındaki hesaplaşmalar bununla son bulmaz.

FERHAT'A PUSU

Yusuf’un oğlu, babasının öldüğünü düşünür ve Ferhat’ı öldürmek için eve gelir. Aslı ile karşılaşır ve panikle Aslı’yı bıçaklayarak kaçar. Evden kaçtıktan sonra Yiğit’e yakalanır ve terk edilmiş bir yere götürülür. Ferhat, Aslı’yı bıçaklayan çocuğun izini sürer ve kardeşi Yiğit ile karşı karşıya gelir. Ferhat, gizli gerçeği Yiğit ile yüzleştiğinde öğrenir. Yiğit, Ferhat’ın Yusuf ve oğlunun peşini bırakmasını ister. Zira babalarının katili bellidir ve dayısı bildikleri Namık Emirhan’dan başkası değildir.

Ferhat, peşine düştüğü Namık Emirhan’dan intikamını alabilecek mi? Ferhat’ın değişmesini isteyen Aslı, onu tehlikelerden koruyabilecek mi? Namık Emirhan herkesten kaçabilecek mi?

Siyah Beyaz Aşk, heyecan dolu bölümüyle bu akşam 20.00’de Kanal D’de!

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS