magazin haberleri

Şoke eden anlar: Mahkeme ses kayıtlarını dinledi

Bir zamanlar Hollywod'un mutlu çiftlerinden biri olarak bilenen Johnny Depp ile Amber Heard'ün karşı karşıya geldiği iftira davası Londra'da devam ediyor. (FOTOĞRAFLAR: SPLASH NEWS)Depp'in, kendisini "eski eşine şiddet uygulamakla" damgaladığı iddiasıyla The Sun gazetesine karşı açtığı davanın dünkü duruşmasında da şoke eden anlar yaşandı.

Mahkeme, bu duruşmada Johnny Depp'in tıpkı bir köpek gibi uluyarak Amber Heard'e saldırdığı iddia edilen o anlarda yapılan ses kayıtlarını dinledi. Kayıtların, 2014 yılında, çiftin Boston'a seyahat ettiği özel uçakta çekildiği ileri sürüldü.

Ses kayıtlarında Depp'in tıpkı bir köpek gibi uluyarak Heard'e saldırdığı ve onu oyuncu James Franco ile birlikte olmakla suçladığı duyuluyor.

Heard ile Franco, Pineapple Express filminde birlikte kamera karşısına geçmişti. Daha önce Heard'ün Depp ile birlikte yaşadığı evin asansöründe Franco ile çekilen görüntüleri de basına yansımıştı.

Johnny Depp ise uçakta yaşandığı ileri sürülen bu olayları, Heard'e şiddet uyguladığını reddetti. Bütün bu iddiaların Amber Heard'ün geniş hayal gücünün ürünü olduğunu ileri sürdü.Depp, o yolculuktan önce alkol aldığını ama uçakta eski eşine şiddet uygulamadığını ileri sürdü. Aktör yol boyunca defterine bazı çizimler yaptığını ileri sürdü.

Duruşmada Depp'in, Amber Heard'ün köpeğini mikrodalga fırına koymasıyla ilgili iddialar da aktöre soruldu. Depp bu iddiayı yalanlayıp "Bu Amber, ben ve arkadaşlarımız arasında bir şakaydı" diye yanıt verdi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS